loading
loading
 
Zobrazeno 226 produktů

+Filtr

Značka

Více značek >

Skrýt

Skrýt

Cena

OdDo

Skrýt

Vymazat

hodinky.cz

Zobrazeno 226 produktů

Řadit dle:

Nahoru

Zobrazit popis značky

Historie značky DERMACOL sahá až do 60. let. Tehdy začíná ve Filmovém studiu Barrandov vývoj a následně i výroba filmových a divadelních líčidel. Svou úspěšnou dráhu tak zahajuje silně krycí make-up značky DERMACOL, který byl prvním svého druhu v Evropě. Licence na tento výrobek byla v roce 1965 prodána do Hollywoodu. O krásu mnoha slavných filmových hvězd tak pečovaly přípravky, které měly svůj původ v české kosmetice DERMACOL.

Od samého počátku je pro značku DERMACOL charakteristická spolupráce Filmového studia Barrandov s Ústavem lékařské kosmetiky v Praze, úspěšné spojení specialistů v oblasti zdravé kosmetiky založené na lékařské bázi a odborníků na kosmetiku a filmová líčidla. Laboratoře DERMACOL pečlivě sledují současné kosmetické trendy a neustále testují a vyvíjejí přípravky, které by uspokojovaly potřeby kombinace zdraví a krásy.

Tvářemi značky DERMACOL jsou například Jana Paulová, Zdeňka Žádníková-Volencová, Iva Kubelková, Simona Postlerová a nově do této společnosti krásných žen patří i Miss Word 2006 Taťána Kuchařová!


Mezi nejvíce oblíbené produkty této značky patří intenzivní liftingová řada Botocell a krycí make-up Dermacol Cover pro jasnou a sjednocenou pleť.

Přečtěte si článek o značce DERMACOL v Kosmetickém magazínu!

AKCE: Zákazníci T-Mobile mohou po celé dva měsíce březen a duben 2015 využívat slevu 30% na produkty dekorativní kosmetiky značky Dermacol! Přečtěte si, jak slevu získat.

AKCE: Rukavici na aplikaci samoopalovacího přípravku ZDARMA získáte s nákupem samoopalovacího mléka 200 ml značky Dermacol! Akční nabídka platí do 31.3.2015 nebo do vyprodání zásob!

775 870 144
info@krasa.cz
Dopravné už od 29 Kč
nad 1 200 Kč ZDARMA
x