loading

Matis Paris Intenzivní obnovující péče Réponse Temps Densifiance (Intensive Remodelling Care)

Kód produktu: kDKR1354

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty značky Matis Paris.
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Denní obnovující krém pro zralou pleť má vysokou koncentraci aktivních látek pro dokonalý liftingový efekt. Jemná sametová textura stimuluje základní funkce pleti i oslabené a zpomalené pleťové buňky. Unikátní technologie využívá nejnovějších poznatků a zaručuje opravdový požitek z aplikace i ošetření.

S přibývajícím věkem a stárnutím pleti se obnova buněk zpomaluje. Pokožka postupně ztrácí své přirozené ochranné, hydratační a regenerační schopnosti, začíná postrádat výživu, okysličení a pevnost. K probuzení mladistvé krásy pokožky vytvořila značka Matis Paris přípravky Densifiance. Součástí balení je praktický aplikátor.

Aktivní látky:

  • Densiderm - přírodní komplex je kombinací výtažků z kopru a sóji. Působí hluboko v pokožce doslova jako "architekt pleti" - zvýrazňuje kontury obličeje a obnovuje pevnost, pružnost i výživu. Tento komplex zároveň zlepšuje komunikaci mezi pleťovými buňkami. Extrakt z kopru stimuluje hlavní enzym podporující produkci elastinu, sójový extrakt zlepšuje vzhled pleti a chrání ji proti volným radikálům.
  • Smartvector - mikrokapsle vitamínu C a E jsou základními prvky v boji proti stárnutí pleti, díky svým antioxidačním vlastnostem brání útoku volných radikálů.
  • Lipopeptide R - kombinace 4 aminokyselin zpomaluje proces stárnutí a má zpevňující efekt. Zlepšuje elasticitu a pevnost pleti. Redukuje přecitlivělost zralé pleti.
  • Oat Sugar (ovesný cukr) - působí jako kosmetický lifting, pomáhá vyhlazovat vrásky.

Účinky:

  • chrání a rozjasňuje pleť,
  • poskytuje komfortní obnovující péči.

Jak používat:

Aplikujte ráno na celý obličej a krk.

Značka:

bugatti

Prohlíželi jste tyto produkty

775 870 144
info@krasa.cz
Kosmetická a vizážistická
poradna ZDARMA
x