Vážení zákazníci, z důvodu inventur budou v sobotu 28. a v pondělí 30. 3. zavřené výdejny v Praze i v Chrudimi. Právě přijaté objednávky si zde budete moci vyzvednout nejdříve ve středu 1. 4. Na ostatních výdejních místech až ve čtvrtek 2. 4.

loading

Matis Paris Intenzivní obnovující péče Réponse Temps Densifiance (Intensive Remodelling Care)

Kód produktu: kDKR1354

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty značky Matis Paris.
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Denní obnovující krém pro zralou pleť má vysokou koncentraci aktivních látek pro dokonalý liftingový efekt. Jemná sametová textura stimuluje základní funkce pleti i oslabené a zpomalené pleťové buňky. Unikátní technologie využívá nejnovějších poznatků a zaručuje opravdový požitek z aplikace i ošetření.

S přibývajícím věkem a stárnutím pleti se obnova buněk zpomaluje. Pokožka postupně ztrácí své přirozené ochranné, hydratační a regenerační schopnosti, začíná postrádat výživu, okysličení a pevnost. K probuzení mladistvé krásy pokožky vytvořila značka Matis Paris přípravky Densifiance. Součástí balení je praktický aplikátor.

Aktivní látky:

  • Densiderm - přírodní komplex je kombinací výtažků z kopru a sóji. Působí hluboko v pokožce doslova jako "architekt pleti" - zvýrazňuje kontury obličeje a obnovuje pevnost, pružnost i výživu. Tento komplex zároveň zlepšuje komunikaci mezi pleťovými buňkami. Extrakt z kopru stimuluje hlavní enzym podporující produkci elastinu, sójový extrakt zlepšuje vzhled pleti a chrání ji proti volným radikálům.
  • Smartvector - mikrokapsle vitamínu C a E jsou základními prvky v boji proti stárnutí pleti, díky svým antioxidačním vlastnostem brání útoku volných radikálů.
  • Lipopeptide R - kombinace 4 aminokyselin zpomaluje proces stárnutí a má zpevňující efekt. Zlepšuje elasticitu a pevnost pleti. Redukuje přecitlivělost zralé pleti.
  • Oat Sugar (ovesný cukr) - působí jako kosmetický lifting, pomáhá vyhlazovat vrásky.

Účinky:

  • chrání a rozjasňuje pleť,
  • poskytuje komfortní obnovující péči.

Jak používat:

Aplikujte ráno na celý obličej a krk.

Značka:

bugatti

Prohlíželi jste tyto produkty

775 870 144
info@krasa.cz
Lhůta na vrácení 1 rokx