Dermacol Intenzivní zpevňující oční péče Saphir Elixir (Intensive Anti-Wrinkle Eye Care) 15 ml
Ušetříte: 10,- Kč
AKCE: s nákupem jakýchkoliv produktů značky DERMACOL alespoň v hodnotě 199 Kč obdržíte sprchový gel Protective 250 ml v hodnotě 69 Kč ZDARMA. Akční nabídka platí do 29.2.2012 nebo do vyprodání zásob!
Samolepící bloček Vivantis ZDARMA (akce platí do 15.2.2012 nebo do vyprodání zásob)
DERMACOL Sprchový gel Protective 250 ml ZDARMA (akce platí do 29.2.2012 nebo do vyprodání zásob)
Popis
Vysoce účinný oční krém se vzácným minerálem safírem omlazuje a zpevňuje citlivé oční okolí. Redukuje drobné a hluboké vrásky a dodává pleti energii a rozzářený vzhled. Vhodné od 40 let. Bez parfemace, hypoalergenní (minimalizuje alergické reakce).
Aktivní látky:
- safír - revitalizuje a regeneruje,
- jojobový a měsíčkový olej - dlouhodobě zjemňují a chrání pokožku,
- vitamín B - zvlhčuje a zklidňuje pleť.
Výsledky:
- zpevněná pleť očních víček,
- vyhlazení vrásek a jemných linek,
- pleť získá mladistvý vzhled,
- oční okolí je rozjasněné.
Jak používat
Ráno a večer jemně vklepejte krém do oblasti pod očima, kolem jejich koutků a na víčka.
Náš tip
Oční krém doplňuje denní a noční krém ze stejné řady Saphir Elixir.
Informace o značce Dermacol

Historie DERMACOLu sahá do 60. let. Tehdy začíná ve Filmovém studiu Barrandov vývoj a následně i výroba filmových a divadelních líčidel. Svou úspěšnou dráhu tak zahajuje silně krycí make-up značky DERMACOL, který byl prvním svého druhu v Evropě. Licence na tento výrobek byla v roce 1969 prodána do Hollywoodu. O krásu mnoha slavných filmových hvězd tak pečovaly přípravky, které měly svůj původ v české kosmetice DERMACOL. Od samého počátku je pro značku DERMACOL charakteristická spolupráce Filmového studia Barrandov s Ústavem lékařské kosmetiky v Praze, úspěšné spojení specialistů v oblasti zdravé kosmetiky založené na lékařské bázi a odborníků na kosmetiku a filmová líčidla. Laboratoře DERMACOL pečlivě sledují současné kosmetické trendy a neustále testují a vyvíjejí přípravky, které by uspokojovaly potřeby kombinace zdraví a krásy. Tvářemi značky DERMACOL jsou například Jana Paulová, Zdeňka Žádníková-Volencová, Iva Kubelková, Simona Postlerová a nově do této společnosti krásných žen patří i finalistka Československé Superstar Monika Bagárová!
Přečtěte si článek o značce DERMACOL v Kosmetickém magazínu!
Další produkty Dermacol řady Elixir - Saphir Elixir
Nadčasová péče o zralou pleť od 40 let. Obsahuje komplex vzácného safíru a mořských řas s vysokým obsahem Omega 3 a 6 mastných kyselin, které odstraňují známky únavy, vypínají a projasňují pokožku. Řadu Saphir Elixir doporučuje herečka Mahulena Bočanová.
Vše pro vaši krásu


Vaše dotazy a připomínky posílejte na emailovou adresu obchod@krasa.cz














