loading

Recenze Energy Audiron 30 ml

Kód produktu: z163

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Audiron využívá celá naše rodina ve věkovém rozmezí 2-84 let! Seznámili jsme se s ním v době, kdy ušní lékař chtěl vnukovi, tenkrát čtyletému a pak i o rok později, za každou cenu odebrat mandle, protože jej často zlobila rýma a od toho bolela ouška. Tehdy jsme hledali pomoc u homeopata a on doporučil, mimo jiné, tento přípravek. Dnes je vnukovi 7,5 let a pokud si začne při rýmě stěžovat na ouško, okamžitě nasazujeme Audiron. Nejdéle druhý den je vždy po bolesti. Mandle jsou v pořádku a kluk taky. Přípravek používáme u všech vnoučat po pobytu v bazénu (2 roky, 5 a 7,5 let) jako prevenci zánětu. Já (59 let) jej používám při rýmě také, trpím na bolesti uší. Vždy po aplikaci se stav zlepšil natolik, že jsem nemusela vyhledávat lékařskou pomoc. Můj tatínek (84 let) jej používá velice úspěšně na afty a opary. A celá rodina při štípnutí hmyzem. Přestože někoho může zarazit cena, je to zbytečné. Příptavek vydrží opravdu dlouho a mnohonásobně se zaplatí! Jen pozor na obarvené prádlo :-) Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků!

 • Produkt Grepofit je výborný v zimním období na podporu imunity a pokud už vás nějaký bacil přemůže, zvýšíte na 2-3 dny dávkování a buď se nemoc nerozvine vůbec nebo ji alespoň hodně zmírníte. Za nás výborný. Produkt Greposept - ústní sprej má příjemnou chuť, je to první pomoc do kabelky při nepříjemných pocitech v ústech a krku. Na takové to mírné virózové škrábání v krku ideální. Jezevčí mast je skvělé mazání na průdušky, krk, plíce při nachlazení, kašli. Krásně uvolňuje hleny, protáhne ucpaný nos. Dcera na něj nemá kožní alergickou reakci, takže také plus. Audiron jsou skvělé kapky při onemocněních horních cest dýchacích, bolavém oušku. Nedávno jsem si při čištění ucha vatovou tyčinkou ucho podráždila, na ORL nic vidět k ošetření nebylo, ale nepříjemné pocity přetrvávaly. Tak jsem po dva dny ucho vytírala kapkami a na noc si po 1 kapce kápla. Do tří dnů jsem už o bolavém uchu nevěděla. Ulevil chvíli po aplikaci. Máme doma jako první pomoc při bolení ouška od rýmy.

 • Audiron se asi jednou osvědčil, a k zánětu středního ucha nedošlo a bolest ouška pominula. Velmi se osvědčil na afty u dospělého člověka.

 • S Audironem jsem velice spokojená, je výborný, kupovala jsem ho především pro léčbu zánětu ucha u mě, měla jsem vleklý zánět, u ORL jsem ale nebyla. Audiron po několikadenním užívání dle příbalového letáku mi pomohl, bolest, tlak a zalehnutí odeznělo a vše se dalo do pořádku. Pak jsem ho poskytla i mé mamince - 83 let, na potírání bradavice a taky jí pomohl. Ještě mi v lahvičce trochu zůstalo, ale v budoucnu si ho hodlám znovu u vás objednat.

 • Audiron je výborný. Jakmile mě trochu začne bolet ucho, třeba při nachlazení, stačí kapat 3 dny a je po bolesti. Kupuji ho už preventivně do zásoby. Co se týká Gravioly, přijde mi, že mám více energie a lepší imunitu. Pokud jsem nachlazená, žádná týdenní rýma, ale jen 3 dny lehce. Hodně trpím na angíny a i ty mají lehčí průběh, celkově se mi zdá lehčí a kratší.

 • Audiron kapky jsem zakoupila pro svého 5 letého syna, který byl na konci července na operaci nosních mandlí a s ušima (vpáčené bubínky, tekutina). Za týden proběhla kontrola, kde nám paní doktorka řekla, že v uších je tekutina pořád a není to dobré. Kolegyně mi doporučila kapky Audiron.
  Na další kontrole (po měsíci) jsme již byli pochváleni, uši byly v pořádku. Ten zmíněný měsíc jsem večer kápla kapku do každého ouška nebo dala na vatu a do ouška. Věřím, že i tyto kapky přispěly ke zdárnému doléčení a budu je používat i nadále.

 • Audiron mě zbavil letitého malého zánětu v uchu. Vím, že ho hojně používají maminky pro své děti a já ho mohu jen doporučit. Škoda, že nebyl v době, kdy bolelo ouško mé dítě. Je to právě 30 let, co píchali ucho mému tříměsíčnímu dítěti. Vzpomínám si, jak ho sestřičky litovaly, že je ještě tak maličký a už se mu dělají takové zákroky. Ginkgo Bilobu používáme s manželem. Působí okamžitě a příjemně. Nejvýraznější je odstranění pocitu studených nohou. Konopná mast FORTE je báječná na ošetření kožních problémů. Používám i na obličej, hojení je mnohem rychlejší.

 • Audiron s úspěchem používám na bolesti uší a momentálně i jako podpůrný prostředek při léčbě kvasinkové infekce. Drags Imun hlavně u dítěte používám při různých odřeninách a řezných rankách, popř. při prvních příznacích nachlazení. S oběma přípravky jsem spokojena a upřednostňuji před běžně dostupnými prostředky z lékáren.

 • Produkt Audiron mi zabral, zakoupila jsem jej poté, co mne 2 dny velmi bolelo ucho. Měla jsem jej zalehlé, hučelo mi v něm a píchalo. Výše uvedený přípravek jsem si kapala asi 10 dní a bolest i šumění zmizelo, aniž bych musela k lékaři na ušní. Mohu říci, že mi pomohl a určitě jej budu mít neustále v lékárničce.

 • S výrobkem Audiron jsem spokojená. Mám už druhé balení a využívám ho na zánět ucha, nejen u sebe, ale také u mojí vnučky, které jsou 3 roky a s ouškama má problém. Je dobré začít s prevencí (jedna kapka do každého ucha - 1x denně) už jen, když dostane vnučka rýmu.

 • Audiron představuje rychlou pomoc od bolestí. Je účinný a dobrý hlavně pro děti.

 • Produkt Audiron jsem si koupila na doporučení od kamarádky a jsem velmi spokojená s ním i s kvalitou vašich služeb.

 • Audiron přinesl okamžitou úlevu po prodělaném zánětu středního ucha. Je možné podávat ho i malým dětem. Produkt má příjemnou vůni po bylinkách. Užívá se individuálně dle potřeby - např. 3x denně 1 kapka do každého ucha.

 • S produktem Audiron jsem spokojená. Je dobrý jako prevence či při počínajícím zánětu středního ucha. Mám ho vyzkoušený přímo na tyto problémy .A naprostá spokojenost. Ke všemu je to přírodní přípravek.

 • Přípravek Audiron užíváme zhruba 3 roky. Poprvé mi ho doporučila naše léčitelka, když dcera měla zánět středního ucha. Podařilo se nám to tehdy, díky Audironu, zvládnout zcela bez antibiotik a od té doby jsem jí ho kapala do ucha při každém nachlazení a za celé tři roky se jí zánět nikdy nezopakoval. Nedávno jsem Audiron doporučila sestřenici, jejíž syn měl zánět středního ucha zhruba 3x do roka. Co ho začali používát, žádný zánět již neměl. Pangamin Bifi Plus používáme s dětmi pravidelně pro příděl vitamínů a minerálů, hlavně vitamínů skupiny B.

 • Produkty, které si pravidelně objednávám a které mohu ostatním doporučit jsou Intimed, Audiron, Klíčkový olej. Tyto produkty opravdu fungují a jsem s nimi spokojená.

 • S produktem Audiron jsem maximálně spokojena, dokonce mám pocit, že bych se bez něho již neobešla. Trápí mě dlouhodobě opakující se záněty zvukovodů a s Audironem se vyhýbám léčbě antibiotiky a kortikoidy.

 • Přípravek Audiron jsem už dříve vyzkoušel a měl jsem s ním dobré zkušenosti. Pomáhal při zánětu ucha, ale i jako kloktadlo při "škrábání" v krku.

 • Moje 2 letá dcera trpí často zánětem středního ucha. Vždy to začne obyčejnou rýmou, která se do 3 dnů zkomplikuje teplotou a končíme na ORL, kde ucho téměř vždy píchnou a předepíší ATB. Od té doby, co mám doma Audiron, dcera překonala 2 "zelené" rýmy bez návštěvy ORL - což je u nás velký úspěch. Vždy, když vidím, že začíná rýma, začnu 2x denně Audiron kapat do ucha a vytírat nosík. Takže u nás zatím velká spokojenost. Doufám, že je to konečně to, co nás osvobodí od návštěv ORL. Ostatním určitě doporučuji - stav se tím nezhorší, myslím, že pokud se podchytí včas, může velmi pomoci.

 • Přípravek Audiron už jsem si na vašich stránkách objednala podruhé. Jsem s ním velice spokojená. Na základě recenzí, které jsem se na přípravek dozvěděla na internetu, jsem ho vyzkoušela na synovo infekční onemocnění kůže takzvané molusky, které se nám nepodařilo ničím jiným vyléčit. Po potírání přípravkem Audiron se nám to podařilo. Nejprve se vytvořila na pupínku podhnisaná hlavička a po jejím úplném odloupnutí se kůže zhojila a problém postupně vymizel. Audiron používám i jako kapky při bolestech ucha nebo k potírání aftů a různých zánětů dásní a jsem s jeho výsledky velmi spokojena. Přípravek mohu jen doporučit.

Více než 200 výdejních míst
Blesková doba dodání
x

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací