loading

Recenze Energy Balneol 110 ml

Kód produktu: z181

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Měl jsem velké bolesti části zad. Už po třetí koupeli se bolesti ztrácely. Plná spokojenost.

  • S koupelí Balneol jsem doopravdy velmi spokojen. Ten pocit, že se můžu daleko lépe pohybovat, je krásný. I v noci při otáčení není problém, žádná bolest. Líp to popsat neumím. Děkuji.

  • Produkt Balneol mi velice pomohl od bolesti zad i páteře. Jenom neodhadnu teplotu vody. Když je velmi teplá, je zle. Musí být spíš chladnější!!!

  • Balneol je přírodní produkt, který nezatěžuje tělo, uvolní svaly a zablokovanou páteř. Pomáhá mi při jakékoliv bolesti svalů a páteře (v začátku). Dvacetiminutová koupel a bolest postupně odchází. Hlavně bolesti z nachlazení a po námaze. Mám s tímto výrobkem dobré zkušenosti. Jen trochu špiní vanu, ale stačí přetřít a je to.

  • Varicann byl pro maminku - je velice spokojena, užívala předtím na křečové žíly jiný produkt také s konopím, který pomáhal, zkusili jsme tento a zdá se, že působí ještě lépe, naběhlé žíly se podstatně zmenšily, kůže v okolí již není fialová, ale pouze trochu začervenalá. Protektin mažu na lupénku, v kombinaci s koupelí Balneol vynikající, na některých místech červené skvrny vymizely úplně, jinde ustupují. Colafit užívají děti, syn měl nějaké kloubní potíže, pro doléčení a další prevenci jsem zkusila tento čistý kolagen - nové obtíže již nenastaly, ale v tomto případě se jedná o dlouhodobou a skrytou záležitost, takže přímé účinky nemohu posoudit. Fakt je, že kostičky děti přijímají bez problémů, mají z nich legraci. Grepofit jsem koupila preventivně pro období nachlazení, zatím nemám úplně odzkoušeno, ačkoli několik kapslí jsme už užili při náhlé bolesti v krku a rýmě a zdá se, že zabraly. Lipsticann je výborný - vyléčený opar a rozpraskané rty.

  • Ráda bych se s Vámi podělila o zajímavou zkušenost s Vaším produktem Balneol. Normálně ho používáme do koupele a vždycky krásně osvěží. Minulý týden jsem si při pádu ze schodů narazila prsty na nohou. Na druhý den prsty a chodidlo otekly a hrály všemi barvami. Napadlo mě použít Balneol do koupele chodidel pro úlevu. Použila jsem koncentrovanější roztok, to znamená, množství určené pro celou vanu jsem dala do 10 l vody. Ponořila jsem si nohy do tohoto roztoku a během 20 minut jsem mohla pozorovat změny. Barva mizela a otok se viditelně zmenšil! Zdálo se mi to téměř neskutečné. Další den večer jsem proces zopakovala a výsledek byl stejný, během 20 minut viditelné změny. Napětí a otok, únava a bolest byly pryč, nemluvě o barvě, která zase zmizela. Díky tomuto produktu byla regenerace neuvěřitelně rychlá a já jsem za dva dny mohla obout normalní boty. Děkuji!

  • Balneol používám již delší dobu, velmi se mi osvědčil, od dětství trpím na atopický ekzém a používání Balneolu mi přináší úlevu v tomto ohledu, ale rovněž při občasných bolestech zad.

  • Balneol - používám ho a dělá mi moc dobře.

Lhůta na vrácení 1 rokx

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací