loading

Recenze Pharma Nord Bioaktivní C.L.A. Booster 80 kapslí

Kód produktu: z1412

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Dobrý den, ráda Vám sdělím svou zkušenost s produkty, nakoupenými ve Vašem internetovém obchodě. Bioaktivní C.L.A. Booster - dle mého názoru je fakt dobrý. Zrychluje metabolismus. Pocitově to vnímám tak, že je mi jakoby více teplo, ale to může být i současným ročním obdobím, takže nevím. V každém případě mám pocit, že jsem více aktivní, nejsem ospalá v těch vedrech ani po obědě a nemám takový pocit hladu. Na sladké nemám chuť téměř vůbec. Takže celkově jsem spokojená. LKVB6 - tento přípravek jsem si objednala již po druhé. Mám padesát let, takže snaha o zhubnutí je u mě spíše snaha o udržení si váhy a LKVB6 mi v tom pomáhá. Alespoň si to myslím (možná dle hesla víra tvá tě uzdraví) a věřím tomu. Cítím se aktivní a plná energie a to je při současném hektickém životním stylu celé populace to nejlepší co mi může LKVB6 dát. Na základě své zkušenosti bych si dovolila oba tyto přípravky doporučit i dalším ženám, které nečekají zázrak. Bez úpravy stravy a bez pohybu nedojde ke zhubnutí nikdy. Pokud ale je člověk, tak jako já, smířený s tím, že modelka ze mě nikdy nebude, tak můžu říct, že mi oba přípravky pomohly být více aktivní. Dokonce mám pocit, že lépe snáším zátěž jak v práci tak i doma (tady mám na mysli nejen úklid, praní, žehlení ale i sekání trávy, práci na zahrádce atp.). Takže toto jsou mé zkušenosti.

 • Nejlépe asi učinkuje EBS. Jinak jsem spokojen se všemi produkty - Unilakt se skořicí a Bioaktivní CLA Booster. Ať si ale nikdo nemyslí, že zhubne bez pohybu. Jsou to dobré podpůrné prostředky. Od loňského února jsem zhubl 34 kg, vážil jsem 122 kg a nyní 88 kg.

 • Dobrý den, odpovídám na váš dotaz. Bioaktivní CLA - ke zhubnutí celkově nevedlo, neboť jsem vždy neměla čas cvičit, ale zpočátku, když jsem cvičila a brala 3x denně, zhubla jsem 2 kg. BeneVis - manžel říkal, že se mu docela zostřil zrak.

 • Dobrý den, Bioaktivní C.L.A. Booster kupuji pravidelně na hubnutí, ale musí se cvičit, potom má opravdu efekt. Hlívu ústřičnou kupuji v zimním období na posílení imunity, kombinuji s vitamínem C a zatím se mi chřipka vyhýbá.

 • Dobrý den, chtěla bych se vyjádřit k vašemu dotazu. C.L.A. Booster je velmi dobrý doplněk stravy. Formuje postavu a snižuje chutě. Na kila to moc znát není, ale na centimetrech ano. Jsem půl roku po porodu a obleču kalhoty, co jsem si koupila měsíc před otěhotněním. Ze začátku jsem užívala ráno 2 tbl. a večer 1 tbl., ale způsobovalo mi to zácpu a křeče v břichu. Nyní užívám 1 tbl. večer a jsem spokojená. Chodím cvičit a až bude pěkně budu jezdit i na kole. Stravu jsem omezila, ale nic drastického nedržím. Dám si i něco sladkého. Pěkný den.

 • V únoru jsem začala s C. L. A. 1000 Booster a musím říct, že jsem moc spokojená. Brala jsem každý den 3 tobolky během jídla a půl hodiny jsem cvičila. Přestala jsem mít chuť celkově na jídlo a na sladké. Za 4 měsíce užívání CLA a každodeního cvičení jsem ubrala na váze 13 kg. Teď už měsíc necvičím a užívám dále CLA a samo šlo 1 kg dole. Teda celkem za 5 měsíců 14 kg dole. Nepřecpávám se a na večer nežeru, jen něco lehkého a tak asi do 17 hod. Změna je samozřejmě vidět, cítím se skvěle a budu určitě pokračovat dál. Dala jsem si předsevzetí, že ještě 13 kg dolů a budu spokojená. Nejsem extra vykrmená, ale chci nosit takové oblečení, které jsem si nemohla dovolit. Je mi 25 let, jsem 14 měsíců po porodu a jsem konečně na váze, kterou jsem měla dřív a chci ještě víc. Jsem moc spokojená a všem vřele doporučuji.

 • Dobrý den, já přípravek Bioaktivní C.L.A. 1000 Booster užívám již déle, jen ty poslední dva jsem nakoupila u vás. Celkem užívám již čtvrté balení uvedeného přípravku a to 2x dvě tablety denně. Celkem jsem za uvedené období zhubla asi 4 kg, aniž bych se výrazněji omezovala v jídle. A to jsem přípravek začala užívat až po té, co jsem zhubla 11 kg, a chtěla jsem si váhu udržet. Jsem s ním tedy moc spokojená a mohu ho vřele doporučit.

 • Dobrý den, já jsem s tímto přípravkem velice spokojena. Užívala jsem ho už dříve a pomohl mi. Tak jsem neváhala a začala jsem ho užívat znova. Moc mi vyhovuje. Pomáhá mi lépe stravovat jídlo a díky tomu jsem se naučila jíst i menší porce. Pokud k užívání tohoto přípravku ještě cvičím, tak je výsledek ještě lepší. Už jsem zkoušela i jiné přípravky,ale žádný mi nepomohl tolik jako C.L.A. Opravdu ho můžu všem doporučit.

 • 18. listopad 2013

  Celkové hodnocení: 100%

  -

  • Pro
  • -
  • Proti
  • -
 • 29. duben 2013

  Celkové hodnocení: 100%

 • 17. srpen 2012

  Celkové hodnocení: 100%

Nakupte teď,
plaťte do 14 dní
a dopravu máte ZDARMA!
x

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací