loading

Recenze Natural Medicaments Super Lecitin + E 100 tob.

Kód produktu: z1867

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • S vašimi produkty Kudzu a Super Lecitin + E jsem spokojená, proto jsem si je objednala už poněkolikáté. Používám je jako součást detoxu organismu a k posílení jater i mozku.

 • Produkty si kupuji opakovaně, protože jsem s nimi spokojená. Chia semínka jsou výborným zdrojem energie a bílkovin a Super lecitin na hospodaření s cholesterolem – máme dědičnou zátěž špatného zpracování tuků, a tak se to snažím neinvazivně řešit.

 • Ano, jsem jsem s vašimi produkty Super Lecitin + E a Ženšen + vitamín E spokojena. Léčím se s boreliózou, tak mi vaše produkty pomáhají.

 • Zlatá lněná vláknina pozitivně stimuluje tlusté střevo k pravidelné stolici. Super Lecitin + E užívám z důvodu zkvalitnění vlasů a nehtů, což se opravdu děje. Myslím, že se mi zlepšuje paměť a mám posílenou imunitu.

 • Ve všech případech se jedná o doplňky stravy. Nepůsobí samy o sobě, ale spolu s jinými doplňky a vhodnou stravou mají synergický efekt. Používáme je s manželkou (a nejen tyto doplňky) jako součást programu zdravého stárnutí, kam patří na prvém místě strava s nízkým GI, pravidelné cvičení anaerobní i aerobní, kvalitní spánek, doplňky stravy atd. Celkově se nám daří cíle plnit. Do schodů se nezadýcháváme, v tanečních bez problému stačíme mnohem mladším a nemusíme se na plovárně stydět ukázat se v plavkách. Pro vaší informaci manželce je 63 a mně 72 let. Obsah vitamínu v kapsli či tobolce si hlídáme. Rozhodující pro nákup tu či onde je cena daného produktu. Pokud jde o Super Česnek i Super Lecitin byla dobrá. 98% Resveratrol byl cenově výše. Normálně ho kupujeme jinde, tady v kalkulaci zvítězila cena balíčku, včetně dodatečných nákladů (přepravné a balné).

 • Goji Kustovnici čínskou kupuji a jím opakovaně a jsem s ní spokojená. Totéž platí o Super Lecitinu.

 • Super lecitin užívám pravidelně 10 let po ischemické mozkové mrtvici na doporučení profesorky Barešové a Ing. Svátové, která mě osobně zásobuje i hlívou ústřičnou. Předepsanou lékařskou medikací a těmito přírodními doplňky jsem se brzo vrátil do práce, která je náročná na myšlení a psychiku.

 • Bio Kokosový olej používám již několik let, především na tělo, ale i na masáž obličeje. Je výborný, proto si ho objednávám. Jinak váš produkt je zatím z používaných nejlepší!! Super Lecitin - vždy v nějakých intervalech si udělám kúru, která zlepší imunitu a celkově i s tímto produktem jsem spokojená. Oba produkty doporučuji k používání, ne jednorázově, protože vše chce nějaký čas.

 • Jsem velmi spokojen jak s přístupem vašeho internetového obchodu, tak i s výrobky, které jsem si objednal. S kvalitou přípravků Konopná mast, Goji Kustovnice čínská, Pangamin Bifi Plus a Super Lecitin jsem spokojen. Nutno dodat, že se jednalo o opakovanou objednávku tohoto zboží, takže nešlo o "krok do neznáma".

 • Se zakoupenými výrobky Maqui Pure, Regevit, Graviola anona, Super Česnek a Super Lecitin jsem spokojen. Při první várce jsem okamžitě pocítil celkové zlepšení, hlavně více energie. Krokoměr v kapse najednou začal ukazovat dvojnásobek a občas jsem byl nesvůj z toho, že nemám zrovna do čeho píchnout. Více se pohybuji. Před 2,5 lety jsem přestal kouřit zásluhou zápalu plic. Během 14 dnů jsem otekl, hlavně na nohou a přibral tak 10 kg. Ošetřující doktorka zkontrolovala asi 3 měsíce starý rozbor krve a zkonstatovala, že je vše v pořádku. Několik měsíců jsem užíval echinaceu a ženšen, trochu mi splaskly otoky, ale byl jsem velice unavený a zesláblý, v noci jsem téměř nespal. Maximálně 4 hodiny. Dosáhl jsem váhy 134 kg (výška 176 cm). S uvedenou kombinací jsem získal energii, více pohybu, nadhled nad věcí a mínus 9 kilo za 8 měsíců. Právě mi došel Regevit, takže musím udělat inventuru zbytku a doplnit zásoby.

 • Jsme s produkty Diaben a Super Lecitin + E spokojeni. Hladina cukru zůstává pod limitem a po používání Lecitinu se snížila hladina cukru, cholesterolu toho špatného a zvýšila se hodnota cholesterolu dobrého. Jsme spokojeni.

 • Po Super Lecitinu i po LKVB6 se cítím vitálně, dobře. LKVB6 jím každý den 1 tabletu, i když se doporučuje jedna přes den. Zhubla jsem během měsíce asi 2 kg. Nevím, zda je to užíváním. Spokojenost.

 • Produkty Super Lecitin a FitMe Slim & Sun jsou vynikající! Dávám jedničku! Hlavně FifMe Slim - letos v Řecku jsem se nespálila a krásně jsem zhnědla. Určitě objednám znovu.

 • BIO Snídaňová směs Mladý ječmen je moc dobrá, ale je pro mne, jakožto důchodkyni, dost drahá. Bio Sirup z agáve je dobrý na slazení pro osoby s náchylností na zvýšenou glykemii v krvi. Goji Kustovnici čínskou a Super Lecitin užívám už delší dobu po malých dávkách. Jsou to dobré potravinové doplňky.

 • FitMe Slim & Sun - velmi spokojena!!! Přípravek jsem začala užívat s prvním pobytem na slunci v Čechách, cca po dvou týdnech jsem odjela do Chorvatska. Jsem světlý fototyp - po slunění pokožka nezarudla, postupně hnědla, u moře jsem použila pouze první den faktor 6, další dny jsem kůži jen promašťovala. Denní doba pobytu na přímém slunci byla cca od 10.00 do 16.00 hodin po dobu 7 dnů. Výsledkem je krásné opálení na skvělé dovolené. Super Lecitin - účinky nemohu tak jasně posoudit jako u předchozího preparátu (co se např. paměti týče). Zaznamenala jsem ale viditelné zlepšení kvality nehtů a vlasů. Zůstávám vaší spokojenou klientkou.

 • S produkty Super Lecitin + E a Eregma MAX power jsem relativně spokojen.

 • Super Lecitin + E je kvalitní výrobek.

 • Díky přípravkům Carnosine Star, Omega-3, GS Premibion Koenzym Q10 a Super Lecitin + E se cítím lépe.

 • Alfalfa mi pomáhá s odkyselením organismu, snižuje ztuhlost a bolestivost kloubů a kolen, vylučuje přebytečnou vodu z těla, podporuje hubnutí a ještě dodá patřičné vitamíny a minerální látky. Jsem nadšená tímto produktem. Super Lecitin je potrava pro mozek a podporuje hubnutí tím, že urychluje přeměnu tuků v energii, usazený tuk začne postupně mizet. Opravdu mi pomáhá, zhubla jsem za 2 měsíce 5 kg. Bio Pupalkový olej jsem koupila manželovi na suché čelo, zatím spokojenost.

 • Super Lecitin jistě částečně pomohl k tomu, že jsem cholesterol vrátila do normálu.

Více než 200 výdejních míst
Blesková doba dodání
x

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací