loading

Recenze Energy Vironal 30 ml

Kód produktu: z155

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Vironal mně určitě zčásti pomohl, ale očekávala jsem větší působnost. Nasadila jsem jej proto, že jsem měla dlouhodobnější příznaky nachlazení - kašel, rýma. Byl mně doporučen přítelkyní, jejíž celá rodina je s Vironalem velmi spokojená a kupují i ostatní vaše výrobky.

 • Absolútna spokojnosť s produktami - BIO Matcha Tea Ceremony, Coffee Reishi, Balsamio - zubní pasta, Vironal a Peralgin.

 • Reaguji na váš dotaz ohledně kapek Vironal. Pozoruji, že na mne vliv měly. Dřív jsem dostávala od vnučky každou rýmu, ale tentokrát ne. Mám sníženou imunitu. Souběžně s Vironalem jsem ješte brala vitamín C, lactobacily a minerály. Závěrem chci říct, že Vironal určitě na mne účinek měl, protože jindy jsem stonala od září do prosince.

 • Tento rok byl velice náročný, jelikož respirační onemocnění bylo dosti agresivní. Vironal mi nepomohl, i když pravda průběh nemoci byl mírnější, ale na antibiotika. Po měsíci se mi to bohužel opakovalo, stejný scénář, antibiotika, ale opět mírnější... Možná bez Vironalu by to bylo horší. Jinak na běžné nachlazení zvýšením dávky opravdu zabírá.

 • Vironal som si zakúpila hneď 3 ks, aby som ho mala neustále k dispozícii, pretože som ho poznala z už skoršieho zakúpenia. Predtým mi zlikvidoval, ani vlastne neviem, aké baktérie v nose, jednoducho som si 1x denne vytierala nosné dutiny a po pár použitiach sa mi uvoľnilo dýchanie a zrazu som nemusela používať vreckovky, bez ktorých som sa predtým ani nepohla. Môj problém bol mnohoročný a žiadne lieky mi ho neodstránili. Dúfala som, že Vironal mi vylieči aj jesennú alergiu, tam však nepomohol, ale teraz mi odstraňuje následky alergie - rozdráždené priedušky. Som s ním veľmi spokojná a odporúčam aj iným, nakoľko nespôsobuje žiadne zažívacie problémy. V minulosti som si kúpila aj Regalen a ten mi úžasne pomohol na ukľudnenie tráviaceho ústrojenstva, hlavne po operácii žlčníka. Mám 59 rokov a cítim sa výborne.

 • Co se týká přípravku Vironal, byla jsem s ním velmi spokojená. Užívaly jsme ho s dcerou preventivně. Pokud se o nás začala pokoušet nějaká viróza, dávku jsem zvýšila a musím říct, že buď  vůbec nepropukla nebo když už přece jen, tak jsem měla tak mírné příznaky, že na mě nikdo nepoznal, že prodělávám chřipku a chodila jsem běžně do práce a dělala vše. No a pokud jde o Drags Imun, nemám slov. Dračí krev považuji za zázrak přírody. Používali jsme ji pouze vně a na kloktání. Mívám obnažené krčky, tak jsem si naředila roztok a kloktala. Má svíravé vlastnosti a dělala mi velmi dobře. A vně jsem dračí krev aplikovala snad úplně na vše a vždy mi, nám pomohla! Atopický ekzém, bradavice, poštípání hmyzem, po odstranění klíštěte jak u člověka, tak u zvířete, zanícené rány atd. Neuvěřitelné. Kdybych to na vlastní kůži nevyzkoušela, nevěřila bych tomu. Léčím s tím celou rodinu i se zvířaty. Vřele doporučuji! A doporučuji i všem známým kolem. Děkuji za tento produkt!!

 • Přípravek Vironal je skvělý, v době jarních chřipek jsem byla celou dobu zdravá a mám pocit i plná energie.

 • Vironal např. při nachlazení (rýmě) funguje naprosto perfektně, rýma sice je, ale jen velmi lehká. Velice doporučuji, vyzkoušeno několikrát i známými, kteří si ho také chválí.

 • S Vironalem jsem velice spokojena.

 • Aladino vonný olej jsem zakoupila pro vnuka. Na podzim byl dost nemocný, začal chodit do školky a byl stále zahleněný, měl pořád rýmu. Olej mu opravdu vyhovoval, vždycky se večer těšil na to, když mu maminka nakapala na polštář. Dobře se mu dýchalo a dobře usínal. Takže určitě doporučuji. Vironal jsem měla také pro vnuka ze stejných důvodů. Dcera ho dávala vnukovi každý den dle návodu pro děti a myslím, že mu po pár týdnech opravdu pomohl, protože vnuk se už víc jak měsíc drží a chodí do školky. Takže si myslím, že je produkt dobrý a pomáhá. Mumio jsem objednala pro manžela, hodně pracuje, fyzicky v práci a pak ještě u syna na stavbě. Byl dost unavený, tak jsem chtěla něco na energii. Myslím, že mu opravdu pomáhá. Necítí se už tak unavený. Vaše produkty kupuji opakovaně, pokaždé zkusím něco jiného a jsem velmi spokojená.

 • Vironal již několik let s manželem užíváme. Nedám na něho dopustit, a také ho doporučuji rodině a známým. Když nastane "problém", zvýšíme dávku přesně podle příbalového letáku. Znova ano, výborný pomocník.

 • S výrobky Hořčík, Vironal, Ocutein Forte Lutein, Renol a Gynex jsem spokojená, mohu doporučit.

 • Vironal používáme celá rodina včetně dětí. Hlavně při jakémkoliv nachlazení. Dostaneme se rychle z každé bežné nemoci. Výborný je při bolestech v krku, jako podpora při léčbě antibiotiky, např. při angíně.

 • Vironal mi hodně pomohl na chronický kašel, určitě si ho koupím znovu.

 • Vironal nezatěžuje organismus, pomohl mi vrátit rovnováhu trávicí soustavě. Vironal jsem se po prostudování nabídky rozhodla užívat spolu s Rabanonem (čištění organismu, úleva játrům), protože jsem už dlouhou dobu trpěla trávícími obtížemi, nadýmáním, pocity plnosti. Užívala jsem tři týdny. Úlevu jsem pocítila už po týdnu, je ale nutné zároveň (a to už napořád) upravit stravu - víc zeleniny, téměř žádný cukr, žádné večerní uzobávání. Potíže ustoupily, cítím se lépe a navíc se mě v chřipkovém období ani po ukončení kúry nechytá žádná viróza. Vironal má likvidovat viry a potlačovat kvasinky ve střevech. V mém případě zjevně vykonal svou práci. Rozhodně nebude ani nadále chybět v mé lékárničce.

 • Účinek Vironalu zatím subjektivně nemohu zhodnotit, protože nyní se oteplilo, takže problémy ustoupily. Věřím však, že by mohl zabrat a to z toho důvodu, že poprvé mi tento přípravek doporučil asi před 6-7 lety MUDr. Rákoška z Tábora, který se zajímá o alternativní medicínu. Nějakým elektronickým přístrojem mi změřil, že moje potíže (kašel, průdušky) souvisí s tlustým střevem a doporučil mi Vironal. Asi po měsíci opět změřil dost velký pokles k lepšímu, s tím, že Vironal zabral. Od té doby jsem si ho koupil asi 3x. Přiznám se, že subjektivně neumím posoudit jeho účinnost, protože nevím, zda moje problémy ustoupily díky Vironalu, nebo díky počasí, protože tyto stavy se poměrně pravidelně opakují nezávisle na tom, zda přípravek používám nebo ne. Obecně však věřím přírodě a docela ji využívám.

 • Od té doby, co malá bere Vironal, zatím nemarodila. Tak doufám, že jí to dlouho vydrží.

 • Baktevir - velice cenné kapičky pro celou naši rodinu, protože jsou opravdu účinné v boji s virózami (nachlazení, kašel apod.). Mamince byl Baktevir nápomocný i při dlouhotrvajícím kašli, kdy lékaři přesný důvod nezjistili. Radili jsme mamince kdejaké "babské rady", brala několik antibiotik, zabral až Baktevir. Protože to trvalo přes půl roku, mamku to poznamenalo i na psychice. Je to velice jemná žena, proto se cítila trapně, když ji na nějakém sezení bralo na kašel - věděla, že všechny ruší, takže pak se pro ten kašel, společnosti stranila. Baktevir ji tedy pomohl po všech stránkách. Mému manželovi pomáhá překonávat období chřipek a angín. Je podnikatel a každou nepřítomnost ve firmě si vyčítá. Baktevir dáváme i našemu dítěti - letos jsme začali s nižšími dávkami, protože mu bylo 5. Snášel to velice dobře a po všech těch sirupech na kašel a teplotách, jsem pak s dávkováním Bakteviru, jako přírodním lékem, měla pocit skutečně kvalitní prevence. Chválí si ho i jiné maminky v okolí - děti jsou méně nemocné a když onemocní, tak je průběh nemoci klidnější a trvá podstatně kratší dobu. Apiglukan - velice mi chutná jeho jemná chuť. S medem celkově se to nedá srovnat, tohle je taková medová sametová pasta. Dávala jsem to dětem na topinku, mohly se umlaskat. Jediná výtka - příliš drahé a obsahově malé na to, abychom to kupovali ve větším množství. Ale jako doplněk stravy po nemoci, nebo v období viróz, můžu jenom doporučit. Aladino vonný olej (Dětský pokoj) - příjemný na vdechování. Děti nic nenamítaly proti pokapání peřinky nebo polštářku. Dávala jsem, když byly nemocné. U dětí jsem se už setkala s odmítavou reakci na inhalování kapiček z peřinky, tyto byly příjemné, navíc, při prvním dávkování jsem neměla zkušenost s jejich vykapáváním, takže mi vyteklo víc olejíčku najednou a žádné připomínky o smradu nebyly :) Aromaterapeutický osvěžující sprej Lesní romance (Smrk) - velice kvalitní sprej. Opravdu pohltí pachy, navíc dodává člověku dobrý pocit o nevdechování chemikálií, ale přírodních éterických olejů z jehličí.
  Regalen - koupila jsem původně pro sebe na migrenózní bolesti hlavy, ale po přečtení pasáže "kdy Regalen pomáhá", jsem ho začala dávkovat svému 2,5letému synkovi. Od narození trpí na ekzém, v tomto věku má navíc sníženou imunitu - co může, to chytne. Dávám mu jednu kapičku. Jak se takhle o přírodních léčivkách povídá, ty nejdřív stav zhorší, pak nastane úleva - synkovi se pustila taková rýma, že hleny z něj přímo tryskem lítaly. Protože ta očista byla opravdu veliká, chvilku jsme se stranili společnosti - ale spíše kvůli estetickým projevům, než projevům nemoci, tzn. bolesti těla, hlavy, teploty atp. Na kůži se zatím účinek neprojevil. Vironal - koupila jsem si ho pro děti, že budu střídat s Baktevirem. U všech bylinných preparátů totiž děláme 3týdenní kúru, pak týden přestávka. I manžel měl zkušenost, že když byl v týdenní přestávce, tak zrovna nějakou virózu chytl. Manžel střídá Baktevir s Greposeptem, děti Baktevir s Vironalem.

 • Vážení, se všemi výrobky, které jsem zakoupila Greposept - kapky, Rabanon a Vironal) jsem byla velmi spokojená. Velmi mi pomohly (během 20denní kúry mě zbavily vleklých chronických trávicích obtíží bez lékařsky prokázané příčiny - domnívám se, že šlo o kvasinky nebo plísně ve střevech) a budu je objednávat i v budoucnu.

 • Vironal již používám delší dobu a jako prevence se mi velmi osvědčil. V podstatě nemám problémy s jarním či podzimním nachlazením a virózami.

Lhůta na vrácení 1 rokx

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací