loading

Matis Paris Tonizační gel na nohy Réponse Corps (Tonic Legs Gel) 125 ml

Kód produktu: kMA1823

Matis Paris Tonizační gel na nohy Réponse Corps (Tonic Legs Gel) 125 mlS dárkem

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty řady Réponse Corps značky Matis Paris.
Děkujeme za pochopení.

Matis ParisTonizační gel na nohy Réponse Corps (Tonic Legs Gel) 125 ml1120.00000out_of_stock

Popis:

Osvěžující gel, který okamžitě uleví pocitu únavy a odstraní pocit "těžkých nohou". Přináší chladivý účinek a podporuje pocit lehkosti a pohody. Tonizační gel na nohy je tak lehký, že ho ani neucítíte. Má nemastné složení, které nezanechává stopy. Gel je vhodný i pro muže.

Aktivní látky:

  • mentol - je kombinován s alkoholem pro osvěžení
  • rostlinný glycerin - udržuje hladinu hydratace na povrchu pleti
  • rhodysterol (červená mořská řasa, která se nachází na skalnatém pobřeží Atlantiku, v Grónsku na francouzském pobřeží) - řasa je bohatá na aminokyseliny, které mají posilující vlastnosti. Tyto aminokyseliny jsou přítomny v kožních tkáních a přispívají k elastitě pleti. Mořské řasy napomáhají stimulovat vnější mikrocirkulaci, zvyšují výměnu buněk a eliminují nečistoty.
  • pheofiltrat (hnědá řasa, která pochází z pobřeží Anglického kanálu a Severoatlantického ocená od Grónska k Bretani) - obsahuje aminokyseliny, které zlepšují kondici pleti a kyselinu asparágovou, která napomáhá regenerovat buňky, stimuluje metabolismus pleti zvýšením regenerace, hydratace, okysličení a detoxikaci.
  • mentol a kafr - zajišťují maximální stupeň dostupnosti biologie k ochraně velké koncentrace aktivních ingrediencí, jejichž rovnoměrné rozdělování při pronikání přes povrch pleti a zajišťují dlouhodobý efket. Mentol a kafr jsou vstříkávány do mikročástic, které umožňují jejich pomalé, postupné a chronobiologické uvolňování. Jsou skvěle tolerantní k pokožce, osvěžují a odporují maximálně jemnou pleť.
  • esculin (glykosid získaný z kůry větví z kaštanu) - obsahuje vitamín P, zvyšuje odolnost cévních stěn a udržuje nepropustnost kapilár.

Účinky:

  • přináší chladivý účinek a podporuje pocit lehkosti a pohody
  • okamžitě uleví únavě a odstraní pocit "těžkých nohou".

Jak používat:

Kdykoliv, kdy cítíte, že to potřebujete. Aplikujte přímo na nohy nebo přes punčochy.

Značka:

Matis Paris

Prohlíželi jste tyto produkty

  • Matis Paris Tonizační gel na nohy Réponse Corps (Tonic Legs Gel) 125 ml

Více než 200 výdejních míst
Blesková doba dodání
x

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací