loading

Mane Vlasový zesilovač - Sprej pro dodání hustoty řídnoucím vlasům (Hair Thickening Spray) 200 ml

Kód produktu: kDKR0369

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty značky Mane.
Děkujeme za pochopení.

Popis:

Vlasový zesilovač Mane je kosmetický přípravek pro řídké a řídnoucí vlasy. Okamžitě viditelně zvyšuje sílu a hustotu vlasů, čímž vytváří přirozený výsledek dramatickým přidáním textury a objemu jakémukoliv druhu vlasů. Byl vytvořen lékaři na vlasových klinikách v Londýně, kde je od roku 2002 v prodeji jako doplněk vlasové kosmetiky. Unikátní kosmetická formule vlasového zesilovače Mane je založena na bázi zabarvených jemných mikrofragmentů ve spreji, jež se přichytí k vašim vlasům a dodají jim tak silnější strukturu a naprosto přirozený vzhled, kdy je nemožné rozpoznat, že jste výrobek na vaše vlasy použili.


Změňte svůj život k lepšímu, dodejte si více sebevědomí, oslňte svého partnera!

Vlasový zesilovač Mane je skvělou odpovědí, pokud jsou vaše vlasy jemné, řídké nebo pozvolna řídnou. Mane ve formě spreje vám dodá hustší, plnější a přirozený vzhled během několika vteřin. Vlasový zesilovač Mane je vhodný pro muže i ženy, a protože je dodáván v paletě 11 barev, snadno vám poskytne stejný odstín vašich vlasů. Vlasový zesilovač Mane používá nespočet lidí ze všech oblastí života, včetně velkého počtu slavných osobností ze světa filmu a televize!

Vlastnosti:

Výhody:

Jak používat:

Náš tip:

Přečtěte si další doporučení a rady pro používání vlasového zesilovače Mane.

Upozornění:

Aby nedocházelo k ucpání ventilku, doporučujeme před konečnou fází aplikace barevného odstínu vždy aplikovat větší a delší dávku spreje, aby se uvnitř ventilku neusazovaly barevné fragmenty a nedocházelo tak k vnitřnímu ucpání ventilku, jako se to může stát při krátkých dávkách. Dále může dojít k ucpání vnějšího ústí ventilku,  jelikož se v tomto místě barevné fragmenty usazují a dochází tak k jejich zaschnutí. V tomto případě doporučujeme po každé aplikaci vnější ústí ventilku očistit suchým papírovým ubrouskem.

Aplikace Mane nemá žádný negativní vliv na kvalitu či životnost vlasu. Výrobek neaplikujte přímo na vlasovou pokožku, abyste pokožce umožnili dýchat. Vysušení či úprava vlasů pomocí fénu je možná kdykoliv během, před i po aplikaci. Použití natáček je možné klasickým způsobem před aplikací Mane. Vzhledem k tomu, že aplikaci je nutno provádět na suchých vlasech, lze po aplikaci využít pouze natáčky za pomoci fixačních prostředků. Při opětovném namočení vlasů a jejich tření o natáčky by došlo k odstranění mikro-fragmentu (barvy).

Značka:

bugatti

Prohlíželi jste tyto produkty

775 870 144
info@krasa.cz