loading
loading
 
Nalezeno 30 produktů

+Filtr

Co je vlastně dneska v módě?
Nalezeno 30 produktů

Řadit dle:

Nahoru

Nalezeno 30 produktů

Ne nadarmo se říká, že oči jsou brána do duše. Ženy si to dobře uvědomují a proto si na pronikavosti a rafinovanosti svého pohledu dávají patřičně záležet. Snaží se zvýraznit svoje řasy a nezapomínají přitom ani na obočí, protože vědí, že i to dodává jejich tváři výraz.          

Pro zvýraznění řas můžete použít řasenku. Vybírat lze z nepřeberného množství, které je rozdělené podle toho, co řasenka umí. Můžete tak volit z objemových, prodlužujících, tvarujících, voděodolných, vyživujících a posilujících, včetně těch pro citlivé oči. Pro zvýraznění obočí můžete použít například tmavý matný pudr na obočí, fix na obočí, tužky na obočí nebo barvy na obočí.           

Pokud zvolíte barvu na obočí a řasy, tak myslete na to, že nejdůležitější je vybrat vhodný odstín, aby výsledek působil přirozeně. Aplikace je jednoduchá, rychlá a spolehlivá. Barevný efekt je výborný a vydrží až 6 týdnů. Jen pamatujte, že při aplikaci musí být řasy a obočí suché a nemastné. Okolí spodního víčka a spodní stranu podkladového papírku natřete vazelínou, aby se na pokožku nedostala žádná barva. Pak už se jen můžete pokochat výsledkem v podobě nepřehlédnutelných řas a zvýrazněného obočí.

Lhůta na vrácení 1 rokx
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK