loading
loading
 

Krásný bílý úsměv je dnes symbolem nejen zdravých zubů, ale také úspěchu a toho, že o sebe člověk pečuje. Zářivý úsměv dokonale podtrhne šarm a atraktivní vzhled. Proto se mnoho z nás zajímá o bělení zubů, případně domácí bělení zubů. Pokud chceme nebo potřebujeme chrup zesvětlit až o několik odstínů, je určitě lepší se svěřit do rukou zkušených odborníků. Pokud však chceme zuby decentně zesvětlit, nic nám nebrání v tom, vyzkoušet prověřené preparáty renomovaných značek určených pro bezpečné domácí bělení.     

Možností je mnoho a určitě je z čeho vybírat, například: bělící pudr na zuby, bělící zubní pasta, bělící gel na zuby, bělící tužka na zuby, čistící a bělící pěna, sada na bělení zubů nebo aplikátor Talika Smile&Kiss. Předem je potřeba říct, že základem je správné a pravidelné čistění zubů, volba vhodného kartáčku a péče o mezizubní prostory. Bělením pak můžete na tuto péči pěkně navázat. Pravidelnost používání se vyplatí i v tomto případě, protože efekt vybělení bude více znatelný. Je potřeba ale vybírat produkty, které nemají vysoký obsah peroxidu a jsou tím pádem k zubům maximálně šetrné. 

Mezi zákazníky jsou nejvíce oblíbené bělící zubní pasty, je to nejrychlejší a nejdostupnější metoda domácího bělení. Pasty zároveň chrání před zubním kazem, jemně voní a pečují o dásně. Snadné je i používání bělící tužky na zuby obsahující gel, který odstraňuje skvrny od jídla a pití. Gel po nanesení okamžitě působí a bělí. Bělení můžete vyzkoušet i v podobě aplikátoru, který na jednom konci obsahuje látky pro bělení zubů a na druhém konci péči pro rty, které zvětšuje a hydratuje zároveň.

Lhůta na vrácení 1 rokx
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK