loading
loading
 
Nalezeno 63 produktů

+Filtr

Značka

Více značek >

Skrýt

Skrýt

Cena

OdDo

Skrýt

Vymazat

Výprodej Vivantis
Nalezeno 63 produktů

Řadit dle:

Nahoru

12

Nalezeno 63 produktů

značky

Biofficina Toscana pochází z Toskánska a přináší bohatství do našich rukou, a tak můžete žít zdravým a pulzujícím životem! Kvality produktů je dosaženo díky znalosti detailu ingrediencí. Vytváří patentované aktivní látky z nejcennějších toskánských zdrojů, pro použití v jejich čisté formě nebo v podobě organických extrakty. Biofficina Toscana odhalili nejmocnější ingredience přírody. Řada patentovaných látek a extraktů pochází z organických toskánských ingrediencí. Kosmetika je zcela přírodní a vyráběna z extraktů toskánských rostlin. Ty jsou vytvářeny v místní laboratoři, specializované na vytváření certifikované eko-organické kosmetiky s certifikovaným systém managementu jakosti UNI EN ISO 9001. Produkty podléhají ICEA standardům certifikované organické ekologické kosmetiky. Neobsahují PEG, parabeny, ropu, parafíny, SLS, SLES, silikony nebo umělá barviva. Jejich bezpečnost a efektivita je garantována klinickými a dermatologickými testy. Všechny naše výrobky jsou vyráběny v souladu s pravidly organizace Biodizionario.

Všechny naše produkty jsou jedinečné a mají pouze přírodní aroma! Vůně produktů pochází z 100% čistých esenciálních olejů.

Během procesu výroby nevyužíváme žádná petrochemická rozpouštědla a dodržujeme zásady „zelené chemie“. Netestujeme na zvířatech. V souladu se směrnicí 2003/15 / ES Evropského společenství, naše hotové výrobky nejsou testovány na zvířatech. V naší kosmetice také nepoužíváme žádné živočišné složky (s výjimkou organického medu a propolisu). Jsme držitelé mezinárodního standardu „NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH“, který bojuje také s testováním jednotlivých složek na zvířatech a který zajišťují firemní politiku „cruelty free“ s ověřením ICEA-LAV: „Stop testování na zvířatech“.

Více než 200 výdejních míst
Blesková doba dodání
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK