loading

Kosmetická poradna

Seznamte se s kosmetickou kouzelnicí Bc. Lenkou Pokornou

Bc. Lenka Pokorná Když jsem si před 11 lety vybírala své budoucí povolání, kosmetika byla celkem jasnou volbou. A tak jsem se vydala cestou, na které bylo třeba trpělivosti, pečlivosti a studia více, než by se na první pohled zdálo. Během tohoto studia jsem získala mnoho certifikátů a znalostí. Mezi mé největší profesní zážitky patří účast na soutěži v nail artu a měsíční odborná stáž ve Španělsku.

Za svou dosavadní kariéru jsem pracovala v několika kosmetických salonech a mimo ně jsem si vytvářela svoji vlastní, spokojenou a stále se vracející klientelu. Právě denní kontakt s ženami mi pomohl zužitkovat své bohaté znalosti, zdokonalovat se a stále se posouvat dopředu.

Samotná kosmetika mi ale ke spokojenosti nestačila a tak jsem začala studovat chemii, životní prostředí a nakonec jsem se pustila do studia farmacie. Poznala jsem tedy kosmetiku ze všech stran, ze kterých ji poznat lze, a proto neváhejte a zasypte mě svými otázkami. Ráda vám je pomohu zodpovědět. S dotazy ohledně líčení mě prosím kontaktujte na: vizazistka@krasa.cz a s dotazy ohledně péče o pleť na e-mailu kosmeticka@krasa.cz

Vstoupit do kosmetické poradny >>   Vstoupit do vizážistické poradny >>

Lékařská poradna

MUDR. LADISLAV ŠAFRÁNEK

MUDR. Ladislav Šafránek Již před mnoha roky jsem opustil pozice oficiálních léčebných postupů a dnes už se věnuji výhradně přírodní celostní medicíně zaměřené především na zdravou dlouhověkost. V poradenské činnosti pracuji pouze s malým počtem převážně komplexně působících přírodních produktů, které podporují celkové regenerační a samouzdravující mechanismy lidského organismu. Snažím se preferovat sice moderně připravené přírodní produkty, ale takové, o jejichž hlavních složkách je již po staletí známo, že při dlouhodobém užívání i relativně malých dávek významně zpomalují procesy stárnutí a v konečném důsledku tak napomáhají i ke zpomalení stárnutí pleti a tím i k udržení co nejlepšího vzhledu do pozdního věku.

Vstoupit do poradny >>

Výživová poradna

MGR. ZUZANA ŠVÉDOVÁ, DIS.

Mgr. Zuzana Švédová, Dis. Když jsem se tu po všech svých zdravotních peripetiích, které mne dlouhá léta provázely, rozhodla převzít zodpovědnost do vlastních rukou, došla jsem si právě k tomu, k čemu mě můj život celé ty dlouhé roky laskavě vedl. Posledním upozorněním mi byl diabetes 1. typu, který mi dopomohl najít sílu vystudovat další ze svých vysokých škol, věnovaných výživě. Nyní působím jako nutriční terapeut a prostřednictvím své osobní zkušenosti, na které stavím, pomáhám těm, kteří kráčejí ve stejných šlépějích. Spíše než ke klasické medicíně tíhnu k přírodě, kvalitní stravě, blahodárnému spánku, čisté vodě, radostnému pohybu, vyrovnaným mezilidským vztahům, neboť vše je jedno, vzájemně se prolíná a tvoří onen dokonalý celek, který nazýváme ŽIVOTEM.

Sami sobě jsme těmi nejlepšími lékaři, veškeré poznání je ukryto v duši a pokud k ní najdeme cestu, prostřednictvím čehokoli, co nás zde činí šťastnými, žádná z nemocí nedostane šanci, aby nám zde bránila v naplnění svého životního poslání. Jsem tady pro všechny, kteří se chtějí naučit stravovat zdravěji, uzdravit tělo i mysl, odhodit jakýkoli strach, který nám brání dýchat z plných plic. Těším se na vás!

Vstoupit do poradny >>

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK