loading

Lékařská poradna

MUDR. LADISLAV ŠAFRÁNEK

MUDR. Ladislav Šafránek Již před mnoha roky jsem opustil pozice oficiálních léčebných postupů a dnes už se věnuji výhradně přírodní celostní medicíně zaměřené především na zdravou dlouhověkost. V poradenské činnosti pracuji pouze s malým počtem převážně komplexně působících přírodních produktů, které podporují celkové regenerační a samouzdravující mechanismy lidského organismu. Snažím se preferovat sice moderně připravené přírodní produkty, ale takové, o jejichž hlavních složkách je již po staletí známo, že při dlouhodobém užívání i relativně malých dávek významně zpomalují procesy stárnutí a v konečném důsledku tak napomáhají i ke zpomalení stárnutí pleti a tím i k udržení co nejlepšího vzhledu do pozdního věku.

Vstoupit do poradny >>

Výživová poradna

MGR. ZUZANA ŠVÉDOVÁ, DIS.

Mgr. Zuzana Švédová, Dis. Když jsem se tu po všech svých zdravotních peripetiích, které mne dlouhá léta provázely, rozhodla převzít zodpovědnost do vlastních rukou, došla jsem si právě k tomu, k čemu mě můj život celé ty dlouhé roky laskavě vedl. Posledním upozorněním mi byl diabetes 1. typu, který mi dopomohl najít sílu vystudovat další ze svých vysokých škol, věnovaných výživě. Nyní působím jako nutriční terapeut a prostřednictvím své osobní zkušenosti, na které stavím, pomáhám těm, kteří kráčejí ve stejných šlépějích. Spíše než ke klasické medicíně tíhnu k přírodě, kvalitní stravě, blahodárnému spánku, čisté vodě, radostnému pohybu, vyrovnaným mezilidským vztahům, neboť vše je jedno, vzájemně se prolíná a tvoří onen dokonalý celek, který nazýváme ŽIVOTEM.

Sami sobě jsme těmi nejlepšími lékaři, veškeré poznání je ukryto v duši a pokud k ní najdeme cestu, prostřednictvím čehokoli, co nás zde činí šťastnými, žádná z nemocí nedostane šanci, aby nám zde bránila v naplnění svého životního poslání. Jsem tady pro všechny, kteří se chtějí naučit stravovat zdravěji, uzdravit tělo i mysl, odhodit jakýkoli strach, který nám brání dýchat z plných plic. Těším se na vás!

Vstoupit do poradny >>

Vlasová poradna

RENÁTA JAROLÍMOVÁ

Renáta jarolímová Vždy jsem toužila po práci, kde si budu sama koordinovat čas, kde budu mezi lidmi a hlavně po takové, která mě bude bavit. Stát se kadeřnicí tak pro mne nebylo těžkou volbou, protože toto povolání všechny uvedené vlastnosti má. S profi začátkem mi pomohla má sestra, v jejímž salonu jsem začínala a pod jejím odborným dohledem se vše naučila. Po 10leté praxi jsem dospěla k rozhodnutí se osamostatnit a splnit si svůj sen – založila jsem si vlastní kadeřnické studio.
A jak to dělám? Vyznávám zdravé vlasy v co nejvíce přirozených odstínech. Modrou u mě tedy nenajdete. ☺ Snažím se svým zákaznicím vytvořit takový střih, které si hravě zvládnou udržovat sami bez náročného stylingu. Takový, jaký jim bude sedět a zároveň jim nebude komplikovat život. Spolupracuji se zkušenou vizážistkou Světlanou Čiberovou, se kterou proměňujeme ženy v nádherné bytosti, kterými jsou, a pomáháme jim vynést na povrch mnohdy velmi dobře ukrytou přirozenou krásu. Celkové proměny mých zákaznic a další ukázky mé práce najdete na mém facebookovém profilu
Ve vlasech se odráží život každé z nás, proto k zákaznicím nepřistupuji jen po vnější „vzhledové“ stránce, ale hodně se při své práci zaměřuji i na jejich psychiku. Už při prvním pohledu a dotyku tuším, v jakém rozpoložení se nachází, zda se hodně stresuje, zda jí něco trápí. Snažím se jí tedy pomoci nejen, aby dobře vypadala v perfektním novém účesu, ale aby se i zaměřila na problematické stránky svého života. Postupně se pak snažíme ozdravit nejen její vlasy, vlasovou pokožku, ale i její duši. Těžko se to popisuje, ale funguje to ☺

Vstoupit do poradny >>

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK