Masážní přístroj na formování postavy Celluform Smart

Doprava zdarma
Značka: Beauty RelaxKód: kBER051
Celluform Smart je masážní přístroj, který využívá technologie srovnatelné s velkými přístroji v estetických studiích. Hlavní funkcí modelu Celluform... Popis a parametry

2 990 

1 ks

Popis & Parametry

Celluform Smart je masážní přístroj, který využívá technologie srovnatelné s velkými přístroji v estetických studiích. Hlavní funkcí modelu Celluform Smart je cílené formování postavy se zaměřením na redukci podkožního tuku. Na tukovou tkáň působí díky multifunkční aplikační hlavici ultrazvukem, radiofrekvencí, elektrickými mikropulzy EMS, fotonovým světlem a vibracemi. Ergonomický tvar přístroje usnadňuje ošetření vybraných částí těla. Používejte profesionální technologie v pohodlí domova.

Technologie BeautyRelax Celluform Smart:

1. Ultrazvuk
2. Radiofrekvence
3. EMS elektrické mikropulzy
4. Fotonové světlo - červené a modré světlo
5. Vibrace

1. Ultrazvuková kavitace
Aplikační hlavice generuje vysokofrekvenční ultrazvukové vlny, které pronikají do podkoží s frekvencí 500 000 kmitů za sekundu. Tkáně následně absorbují takto generovanou energii. Dochází k narušení integrity tukové buňky a uvolňuje se tuk. Uvolněný tuk se štěpí na glycerol a volné mastné kyseliny. Glycerol slouží jako zdroj energie, zatímco mastné kyseliny jsou přeneseny do jater, kde jsou zpracovány jako běžné mastné kyseliny z potravy a vyloučeny z těla ven přirozenou cestou. Odstraněný tuk se zpět do tkáně nevrací. Ultrazvuková kavitace je bezbolestná, neinvazivní, šetrná, účinná a hlavně trvalá metoda pro redukci tuku na nejvíce problematických partií.

2. Radiofrekvence
Aplikátor po přiložení na ošetřovanou oblast uvolňuje energii se zcela specifickým výkonem a frekvencí. Radiofrekvenční vlny jsou optimalizovány k tomu, aby způsobily tepelný gradient, který významně ovlivňuje procesy ve vrstvě dermis. Dodaná energie aktivuje remodelaci kolagenových vláken a elastinu. Maximální možné zacílení energie i v lokalitách s výraznější tukovou vrstvou a následná excitace metabolických procesů má významný vliv na velmi efektivní vyhlazení povislých a deformovaných kontur.

3. EMS elektrické mikropulzy
Aplikační hlavice BeautyRelax Celluform Smart přenáší při kontaktu s pletí jemné elektrické mikropulzy, které pronikají přes svrchní část pokožky přímo ke svalům. Výkon a frekvence elektrických pulzů jsou speciálně upraveny tak, aby umožnily účinné, ale zároveň bezbolestné ošetření obličeje. Dochází ke kontrakci svalů a tím jejich posílení. Kolagenní a elastická vlákna jsou mechanicky stimulována. Docílíte zlepšení textury pokožky, jejího tónu a nárůstu elasticity. Potlačuje projevy celulitidy. Pleť má omlazený a prozářený vzhled. To vše neinvazivně a bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů.

4. Fotonové světlo - červené a modré světlo
Červené světlo
Podporuje přirozenou tvorbu kolagenu
Zlepšení cirkulace krve v podkožní tkáni
Brání v tvorbě pigmentu

Modré světlo
Aktivuje porphyriny
Chemická reakce, která ničí škodlivé bakterie
Antibakteriální a protizánětlivý účinek

5. Vibrační masáž
Aplikační hlavice má navíc funkci vibrační mechanické masáže. Dochází ke zlepšení krevního oběhu, vitality buněk a podpoře lymfatického systému. Vibrace mechanicky rozkmitají pevnou tukovou tkáň. Proces rozkladu tuku je tak násobně efektivnější. Pleť je na dotyk pružnější a hladší.

Technické parametry:

Frekvence ultrazvuku: 500 000 kmitů/sekundu
Červené světlo o vlnové délce 625nm
Modré světlo o vlnové délce 465nm
Časovač
Kapacita baterie: 1000mAh 7,4V
Napájení: USB kabelem (součástí balení)
Provozní napětí: 5V
Provozní proud: 1A
Výkon: 8W
Rozměry: 8,4 x 4 x4 cm
Hmotnost: 250 g

Vlastnosti:

  • masážní přístroj,
  • na formování postavy,
  • redukuje podkožní tuk,
  • podporuje přirozenou tvorbu kolagenu,
  • zlepšení cirkulace krve v podkožní tkáni,
  • zpevňuje a vypíná pokožku,
  • podporuje lymfatický systém,
  • má ergonomický tvar, 
  • bezbolestné a naprosto bezpečné používání.

Jak používat

Používejte dle návodu.

Mohlo by Vás zajímat