Letní sprej STOP proti komárům, klíšťatům a ovádům 100 ml

Značka: Bione CosmeticsKód: kBIN224
Repelent ve spreji zajišťuje dlouhodobou, spolehlivou a účinnou ochranu proti klíšťatům a komárům. Sprej STOP z převážně rostlinných silic svou... Popis a parametry

68 

1 ks

Popis & Parametry

Repelent ve spreji zajišťuje dlouhodobou, spolehlivou a účinnou ochranu proti klíšťatům a komárům. Sprej STOP z převážně rostlinných silic svou velmi specifickou vůní překrývá až na 3 hodiny většinu tělesných pachů. Zároveň Vás neucítí ani různý obtížný hmyz (komáři, klíšťata, ovádi apod...). Deodorant je vhodný pro použití zvláště v letních měsících, při pobytu v přírodě, u vody, při zvýšené námaze, sportu, apod. Kapesní balení ocení turisté, rybáři, sportovci i táborníci. Má silnější vůni po citrusech.

 

Vlastnosti:

  • odpuzuje hmyz,
  • používá se přímo na pokožku,
  • účinkuje až 3 hodiny,
  • vůně citrusů.

Jak používat

Aplikujte přímo na pokožku nebo na oblečení. Po uplynutí doby účinku aplikaci opakujte.

Upozornění

Není vhodný pro děti do 3 let. Oči, ústa a jiné sliznice chraňte před potřísněním. Pokud by se vyskytla  negativní reakce pokožky na některou složku přípravku, přípravek smyjte vodou a přestaňte na pokožku aplikovat. I když jste použili deodorant STOP, po delším pobytu v přírodě své tělo pečlivě prohlédněte! Nepoužívejte na poraněnou, spálenou, podrážděnou nebo jinak poškozenou pokožku. Obsahuje hořlavou kapalinu I. třídy nebezpečnosti, chraňte před ohněm, ukládejte při teplotách d 35°C, chraňte před dětmi i domácími mazlíčky. 

Složení

Neobsahuje DEET ani freony, není biocidem ve smyslu zákona!

Mohlo by Vás zajímat

Tělový epilační vosk 110 g
Až -16%
Starpil
Tělový epilační vosk 110 g
do 19.10. u vás