Chladivý gel proti celulitidě s komplexem Cold Therapy Avon Works (Cooling Tone Anti-Cellulite Gel) 150 ml

-25%
Značka: AvonKód: kAV17293X
Hodnocení (1)
98% žen potvrzuje účinnost v boji proti celulitidě. Komplex Cooling Burn inspirovaný kryoterapií napomáhá stimulovat spalování tuků a redukuje... Popis a parametry
231 Sleva 25 %

174 

1 ks

Popis & Parametry

98% žen potvrzuje účinnost v boji proti celulitidě. Komplex Cooling Burn inspirovaný kryoterapií napomáhá stimulovat spalování tuků a redukuje viditelnost celulitidy.

Vlastnosti:

  • redukuje viditelnost i přetrvávající celulitidy,
  • má zeštíhlující efekt,
  • vyhlazuje a zpevňuje pokožku.

Jak používat

Gel vmasírujte krouživými pohyby do pokožky stehen, boků a hýždí, dokud se zcela nevstřebá. Používejte 2x denně.

Hodnocení zákazníků

Hodnocení

Jak se produkt líbil zákazníkům?

1x

Všechna hodnocení

Podobné produkty kupuji zhruba 1-2x ročně, když mě přepadne touha se sebou něco udělat. Avon Cold Therapy jsem zakoupila jako doplněk ke cvičení. Podobným gelům nepřikládám takový význam při redukování celulitidy, ale používám je jako takovou psychickou výpomoc (když nebudu cvičit, je gel k ničemu a když už cvičím, tak se můžu i natřít gelem). Po ani ne měsíci je tuba vypotřebovaná a to jsem ji nepoužívala pravidelně, ale kombinovala s produkty jiných značek. Na velká stehna je totiž potřeba nemalé množství přípravku. Pozitivně hodnotím rychlé vstřebání do kůže, takže nemusím dlouho čekat než si obléknu kalhoty. Co mě ale zklamalo je slibovaný chladivý efekt. Chápu, že se nedostavil pouze při natření po probuzení. Ale vyzkoušela jsem jej v různých situacích, ale jakýsi chladivý pocit jsem cítila až poté, co jsem 50 min cvičila, pak v horké sprše na stehna aplikovala scrub a následně použila tento gel při masáži. Měla jsem vyšší očekávání, protože v minulosti jsem na noc používala krém jedné polské značky a ten vyvolával extrémní husí kůži. Ale nevím, jestli je to až tak zásadní faktor. Tento výrobek už kupovat nebudu.

rychle se vstřebává

chladivý efekt prakticky žádný

Mohlo by Vás zajímat