Silikonový lubrikační gel Originals 50 ml

-47%
Značka: DurexKód: kDX018
Hodnocení (3)
Lubrikační gel Originals Silicone poskytuje hladší prožitek pro vás a vašeho partnera/vaší partnerku, takže u toho vydržíte déle. Je vhodný pro... Popis a parametry
226 Sleva 47 %

119 

1 ks

Popis & Parametry

Lubrikační gel Originals Silicone poskytuje hladší prožitek pro vás a vašeho partnera/vaší partnerku, takže u toho vydržíte déle. Je vhodný pro předehru i sex. Lubrikační gel na bázi silikonu vydrží déle než lubrikant na bázi vody. Soustřeďte se na okamžik s minimem přerušení, protože nebudete muset zastavit a často aplikovat gel. Lubrikační gel Durex pomáhá zmírnit vaginální suchost a nepohodlí, zvyšuje pocit hladkosti a přináší více potěšení během sexu.

PROČ SI HO ZAMILUJETE ?

  • Velmi hladký, hedvábný lubrikační gel
  • Vyroben se silikonem, takže mezi jednotlivými aplikacemi vydrží déle
  • Poskytuje hladší a příjemnější prožitek
  • Lubrikační gel na bázi silikonu
  • Vhodný pro orální, vaginální a anální sex
  • Vhodný pro použití s kondomy Durex

Upozornění

Tento produkt je v Evropské unii certifikován notifikovanou osobou SGS CE0120 jako zdravotnický prostředek v souladu se směrnicí 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích, a to výhradně pro zmírnění vaginální suchosti a nepříjemných stavů v intimních partiích. Další nezdravotnická použití přisuzovaná tomuto prostředku nespadají do rámce certifikace CE a uživatelé by si měli vždy uvědomovat, že použití produktu a/nebo jeho bezpečnost nebyl pro tyto účely orgánem SCG hodnocen.

Jak používat

Vždy si důkladně přečtěte návod k použití. Varování: Používejte pouze v souladu s uvedenými pokyny. Gel nemá antikoncepční účinky a neobsahuje spermicid. Gel může zpomalit spermie. Zabraňte styku s očima, poraněnou nebo podrážděnou kůží. Pokud u vás dojde k podráždění, přestaňte tento intimní gel používat. Konzultujte použití gelu s lékařem, pokud podráždění přetrvá, pokud pociťujete přetrvávající vaginální suchost nebo pokud jste vy nebo vaše partnerka těhotná, nebo zrovna kojíte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento produkt je na bázi silikonu a může způsobit vznik skvrn na textiliích.

Hodnocení zákazníků

Hodnocení

Jak se produkt líbil zákazníkům?

3x

Všechna hodnocení

Ani tohle nám nevyhovuje, jsou lepší gely, ale někomu třeba udělá požitek

skvělý

Mohlo by Vás zajímat