100% bio ricinový olej (Castor Oil)

-10%Akce
Značka: RevoxKód: kRVX030
Bio Castor Oil 100% Pure je čistý pečující bio ricinový olej se širokým spektrem využití. Je vhodný k ošetření podrážděné, suché a namáhané pokožky.... Popis a parametry
199 Sleva 10 %

179 

1 ks
Akce: platí do 23. 10. 2021 nebo do vyprodání zásob

Popis & Parametry

Bio Castor Oil 100% Pure je čistý pečující bio ricinový olej se širokým spektrem využití. Je vhodný k ošetření podrážděné, suché a namáhané pokožky. Aktivně regeneruje, hojí a vyživuje. Podporuje růst obočí a řas. Ricinový olej vzniká lisováním semen skočce obecného a má pozitivní účinky na pleť, tělo, vlasy, řasy, obočí a nehtovou kůžičku. 

Vlastnosti:

  • bio ricinový olej, 
  • ošetřuje podrážděnou, suchou a namáhanou pokožku, 
  • aktivně regeneruje, 
  • hojí a vyživuje, 
  • podopruje růst obočí a řas. 

Jak používat

Pokožka a vlasy - naneste 3-4 kapky produktu na konečky prstů a jemně ho zapracujte do pokožky obličeje, těla nebo do vlasů. Obočí a řasy - vmasírujte několik kapek produktu do obočí a řas. Dejte pozor, aby se produkt nedostal do přímého kontaktu s okem. Nehtová kůžička - naneste 1 kapku oleje na nehtové lůžko a dobře vmasírujte.

Upozornění

Pouze pro vnější použití. Zabraňte kontaktu s očima. V případě podráždění oči okamžitě vypláchněte proudem čisté vody. Před první aplikací se doporučuje provést test citlivosti. Pokud máte po použití nepříjemné pocity, přestaňte produkt používat.

Mohlo by Vás zajímat