loading
loading
 
Nalezeno 107 produktů

+Filtr

Cena

OdDo

Skrýt

Vymazat

Co je vlastně dneska v módě?
Nalezeno 107 produktů

Řadit dle:

Nahoru

12

Nalezeno 107 produktů

Pěstěné a upravené nehty vypadají dobře za každé situace a jsou vizitkou ženy. Je nepsaným pravidlem, že na úpravu nehtů je třeba dbát zvláště, pokud jsme často ve styku s ostatními lidmi, typicky třeba někde za přepážkou apod. K tomu nám může dopomoct kvalitní manikúra, která obsahuje všechny potřebné nástroje, které umožní vymodelovat jak perfektní tvar nehtů, tak péči o okolní kůžičku.   

Manikúra a pedikúra patří mezi pravidelné pečující rituály. Plnohodnotná sada by proto měla obsahovat především tyto nástroje: nůžky na nehty, nůžky na kůži, pilník, šikmou pinzetu, kleště na nehty, nástroje pro ošetření kůžičky.           

Užijte si krásné a upravené nehty. Klasika v podobě sladění barvy oblečení a barvy laku vypadá vždy dobře. Úpravu nehtů můžeme pojmout ale i z módního hlediska, fantazii a barevným kombinacím se meze nekladou. Neváhejte své nehty dozdobit i pomocí třpytek a různých nehtových samolepek. Náčiní z dobře vybrané manikúry vám bude plně k službám. I u výběru manikúrové sady můžete vzít v potaz módní hledisko, protože sady jsou k dostání v různých barvách a designech, jako například v kůži, s potiskem, se zdobením třpytivými kamínky Swarovski nebo s ozdobnými výšivkami. Manikúra je navíc dobrý dárek, který potěší každou ženu.    

Tip:
Manikúra Solingen. Jedná se o manikúry s více než 100 letou tradicí a nejvyšší možnou kvalitou. Jsou vhodné jak pro profesionální, tak i domácí použití.

Lhůta na vrácení 1 rokx
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK