Znáte to sami. Jarní úklid je nic moc zábava, ale udělat se musí. A my jsme zrovna až po uši v inventuře. Na vaše objednávky nezapomeneme, jen je odešleme nejdříve 1. 3. 2018. Děkujeme za pochopení. 

loading
loading
 
Nalezeno 3 produktů

+Filtr

Kategorie

Typ produktu

Značka

Více značek >

Skrýt

Skrýt

Cena

OdDo

Skrýt

Vymazat

Nalezeno 3 produktů

Řadit dle:

Nahoru

Nalezeno 3 produktů

značky

Vyzkoušejte produkty z Opatství Nový Dvůr! Klášter byl založen v roce 2002 francouzským opatstvím ze Sept-Fons. Cisterciáčtí mniši-trapisté se modlí a živí prací svých rukou. Tradičně, každý klášter svého řádu se musí uživit prací svých mnichů. Na Novém Dvoře chovají ovce, hospodaří v lese, jehož dřevním odpadem pak zásobují svou kotelnu, vyrábějí hořčici a přírodní kosmetiku.

Od roku 2004 v Opatství Nový Dvůr vyrábí několik druhů hořčic. Vetšina z nich jsou s biocertifikátem. Hořčice jsou vyráběny mnichy podle originálních trapistických receptur. Do své práce vkládají víc než čistou profesionalitu. Pro každý z produktů vybírají ty nejkvalitnější suroviny.

Při nákupu mnišských výrobků víte, komu a k čemu jsou Vaše peníze určeny. Podporujete tak komunitu konkrétních mnichů, skromně žijících ze své práce. Část těchto prostředků je určena pro sociální projekty, na kterých se mniši dlouhodobě podílejí.

Mniši z Opatství Nový Dvůr se již po několik let zabývají přípravou přírodní kosmetiky. Přírodní kosmetika řady Biogamme, vyráběná samotnými mnichy je opatřena certifikátem mezinárodně působícího akreditovaného inspekčního orgánu ECOCERT Greenlife.

Kromě úzce specializovaných výrobků je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže. Obaly jsou ekologické a recyklovatelné.

  • Prohlédněte si certifikáty značky značky Opatství Nový Dvůr.

    Certifikáty

    Certifikát pravosti

Více než 200 výdejních míst
Blesková doba dodání
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK