Doprava ZDARMA od 1 500 Kč  | 2 měsíce na vrácení ZDARMA
Zákaznický servis  [email protected] | 468 006 316

Recenze Herb Pharma Citrovital 2+1 ZDARMA (2x 25 ml kapky + Citrovital 30 kapslí ZDARMA)

Kód produktu: z3083

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • 2017-08-29 08:28:19

  Citrovital jsem zvyklá používat už léta. Nejvíce mi pomáhá, když nastane v rodině střevní chřipka. Pomáhá i u běžných zažívacích problémů, bolestí v krku, povrchových zranění, které potřebují zahojit. Beru si je všude sebou. Scarlett si kupuji čas od času na vaginální mykózu. Pomáhá více než běžné krémy nebo čípky, po kterých se potíže ihned vracejí zpět.

 • 2017-06-07 11:25:20

  S potravinovým doplňkem Citrovital jsem velmi spokojena. Pomáhá v obranyschopnosti těla proti všem možným virům a bakteriím. Mám velký problém s imunitou. Při užívání jediné kapsle přípravku Citrovital za den je má imunita stále dobrá a cenově je tento potravinový doplněk výhodný. Osvědčil se mi i při prevenci opakujících se problémů s močovými cestami. Podle mě je to skvělý a jedinečný potravinový doplněk tohoto druhu u nás.

 • 2013-10-30 12:48:31

  V období poszimu trpím infekcí horních i dolních cest dýchacích a produktem Citrovital kapky se snažím docílit, aby průběh nebyl komplikovaný. Posiluje organismus pro případ virových onemocnění, nachlazení apod. V minulosti se mi vemi osvědčil Grepofit.

 • 2013-04-24 12:45:54

  Dobrý den, Hemo Plus + kyselina listová - mám chronickou anémii, po užívání se mi krevní obraz velice zlepšil a cítím se lépe. Citrovital kapky - používám při nachlazení, během 3 dnů jsem úplně fit.

 • 2013-01-17 07:55:36

  Dobrý den, Tryptofan plus jsem koupila pro tatínka, který má teď velké zdravotní problémy, které mu samozřejmě zanechávají i šrámy na psychice. Pozorujeme, že užíváním Tryptofanu se jeho psychický stav zlepšil a své potíže snáší mnohem trpělivěji a ve větší pohodě. Citrovital kapky užívám už asi rok s občasnými přestávkami a nedám na ně dopustit. Jejich užíváním jsem si vyčistila dýchací cesty od plísní a nyní nemusím užívat žádné léky na bronchiální astma. Dříve jsem musela užívat kortikoidy. Dýchá se mě mnohem lépe a už nemám žádné zahlenění jako dříve. Prostředek na nádobí s aloe a citrónem je naprosto výborný, perfektně odmašťuje při použití malého množství prostředku. Od chvíle, co jsem ho poprvé zkusila, nekupuji nic jiného. U ostatních zakoupených produktů nepozoruji zatím žádné výrazné účinky.

 • 2012-12-07 10:11:36

  Dobrý den, uvedené výrobky používám dlouhodobě a prozatím jsem se k nim nevyjadřovala, protože jejich účinek je třeba prověřit v dlouhodobějším horizontu. Potravinové doplňky neúčinkují tak rychle jako alopatická léčiva. Takže nyní moje zkušenosti. Priessnitz Chladivé mazání, Arthrocann, balzám Devatero kvítí, Mentholka a lubrikant vaziva Biora používá moje maminka na kloubní potíže (artróza, bolesti svalů a ramen, drobných kloubů na rukou) ke zmírnění bolestí. Bez těchto přípravků by její život byl mnohem obtížnější, protože kvůli potížím se žaludkem nesnáší různé medikamenty na tlumení bolestí. Já sama jsem vyzkoušela Bioru na bolesti kyčelního kloubu. Kvůli tomu jsem nemohla spát na boku. Po několika týdnech používání Biory se již v tomto nemusím omezovat, i když bolest ještě v menší míře přetrvává.

  Malinovou směs a Mateří kašičku, resp. PM-Estromenox považuji za naprosto zázračné preparáty, i když toto spojení užívám jen nerada a s velkou opatrností. Měla jsem cca 5 let potíže s menstruací, zřejmě způsobené menopauzou (silná, dlouho trvající, posléze se vždy řadu týdnů vlekoucí menstruace). Po týdnu užívání Malinové směsi se potíže dočasně zhoršily, což je běžný proces u léčby bylinnými přípravky. Po dalším týdnu bylo po problému a tento stav trvá již cca půl roku. Naopak se dostavily návaly horka, které rovněž asi po dvouměsíčním užívání Mateří kašičky a PM-estromenox prakticky odezněly. Byla jsem sice se svými potížemi u lékařky, ale ta mi předepsala tradičně hormonální léčbu, kterou odmítám. Využívala jsem sice předepsaný lék (již se nepamatuji na jméno), ale výsledky veškeré žádné. Takže tuto cestu jsem opustila.

  Hlívu ústřičnou v různém provedení (např. s rakytníkovou šťávou apod.) používáme s maminkou již několik let. Mamince funguje na cukrovku, její hladina cukru se pohybuje pod 6, v poslední době i pod 5. Jen upozorňuji, že maminka trpí diabetem 2. typu. U mně hlíva funguje velmi dobře na imunitu. Předtím jsem bývala vždy aspoň 1 týden každý rok v pracovní neschopnosti díky různým virovým nákazám, horečkám atp. Od té doby, co hlívu pravidelně užívám jsem nebyla nemocná, maximálně mě postihne rýma. A tu léčím nějakým antivirovým prostředkem. Na to se mi osvědčil Citrovital. Musí se však užívat ihned od okamžiku, kdy člověk pocítí, že něco není v pořádku, tedy ještě dříve, než se u něj naplno projeví první příznaky. Naposledy jsem používala Citrovital po 15 kapkách každé 3 hodiny a díky tomu se u mě rýma vůbec neprojevila. V jiném případě jsem použila přípravek Baktevir, ovšem začala jsem jej užívat již po propuknutí příznaků. I přesto se mi podařilo se nejhorších příznaků rýmy zbavit během 2 dnů a celková doba "postižení rýmou" se zkrátila asi na 4 dny. Co se týče Hemostopu, tak mohu jen konstatovat, že opravdu pomáhá zmírnit až odstranit potíže, takže "soužití" s hemoroidy je posléze prakticky bezproblematické.

  Na závěr bych si chtěla jen postesknout v tom smyslu, že ačkoliv si platím zdravotní pojištění, tak je mi vlastně na nic, protože nic z toho, co člověku opravdu pomůže, nespadá pod platby zdravotního pojištění. Takže vlastně vydávám na své zdraví dvojnásobné částky (jednou povinné platby zdravotního pojištění a podruhé skutečné za léčbu bylinnými přípravky). Myslím, že to tak dělá hodně lidí, takže tvrzení politiků, že máme zdravotnictví zadarmo a že je třeba na něj vydávat více peněz ze soukromé kapsy, je opravdu minimálně úsměvné. To oficiální částečně ano, ale skutečnou léčbu si často lidé, kterým oficiální medicína nepomůže, musejí nakonec stejně zaplatit sami. A nejvíc mi vadí, že naše zdravotnictví se vůbec nezabývá prevencí (očkování za takovou prevenci nepovažuji), která by byla určitě levnější než následné hasení požáru. Např. kdyby třeba hlíva byla na předpis jako preventivní prostředek na posílení imunity, určitě by naše zdravotnictví následně ušetřilo za drahou léčbu viróz a chřipek, často za mohutné účasti antibiotické medikace. Ovšem, zase by nevydělalo na vakcínách proti chřipce, kterou nám neustále vnucuje. A nejenom na nich.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Dobrý den, k výše uvedeným produktům: čaje ( Cejlonský zelený čaj s jasmínem, Čistý zelený čaj, Zelený čaj, granátové jablko & brusinka) všechny vynikající, chutné a osvěžující. Citrovital - osvědčený produkt, užívám už třetí podzim a zimu.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Citrovital kapky používám jako pleťovou vodu 2x denně. Bohužel se přestala vyrábět pleťová voda Citrogrep, která mi vyhovovala daleko lépe. Citrovital nevysušuje a výrazně snižuje tvorbu akné. Pleť je vypnutá a hladká.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Hezký den! Zatím jsme vyzkoušeli Rakytníček sirup s příchutí pomeranče a můžu ho jen doporučit. Děti během tří dnů přestali kašlat. Já osobně beru Citrovital kapky už 3. lahvičku (používám ji na pročištění těla, měla jsem nějaké kožní problémy, které se zlepšily) a při kousnutí od komárů, klíšťat si potírám zasažená místa a zatím, musím zaklepat, žádné fleky se neobjevily. Když pupínek svědí, hned to potřu a mám na nějakou dobu klid. Takže ráda všem doporučuji a určitě si v nejbližší době zase něco objednám.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Dobrý den, kapky Citrovital tentokrát pomohly kamarádovi ze Slovenska na naší cestě po Norsku. Já je preferuji už roky, neboť účinky mají pro celou naší rodinu (rodiče, já i syn), takže směle doporučujte, jsou úžasné!!!!!

 • 2012-10-30 00:00:00

  Dobrý den, většinu přípravků kupuji dlouhodobě, tj. Citrovital kapky a kapsle, Colafit, Koenzym Q10 s hořčíkem a Lecitin 3x silnější, jsem s nimi velice spokojená, proto je používá celá naše rodina. Citrovital je vynikající, když začínají příznaky nachlazení nebo virozy, Q1 musím užívat hlavně kvůli dásním a je pravda, že když mi dojde, tak už po týdnu se mé dásně zhorší. Colafit mi doporučil lékař, jsem po těžkém úraze nohy a všichni sportovci v naší rodině mají problémy s koleny, takže nám byl doporučen. Lecitin nám možná pomáhá na paměť, to nevíme, ale věříme tomu. Tak to je asi vše, určitě zase tyto přípravky objednám. Manžel používá ještě HemoStop pravidelně už více než rok a tvrdí, že se jeho stav rapidně zlepšil.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Děkuji za Váš zájem je to velmi milé. Důvod nákupu (Tabebuia impetiginosa - čaj, Symbi I - probiotikum, Allivictus spray, Jedlový olej, Super Acidophilus Klas 10 miliard, Citrovital kapky, Super Česnek, Chlorophyll a Pau D´Arco) byla stále opakovaná vaginální kvasinková infekce. Vše, co jsem si objednala jsem také najednou podle dávkování užívala. Nemám teď vůbec žádné problémy, jsem nadšená. Nevím, který z přípravků mi pomohl nejvíc, ale ráda bych si objednala znovu.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Citrovital 2+1 ZDARMA (2x 25 ml kapky + Citrovital 30 kapslí ZDARMA) - velmi dobré zkušenosti při nachlazení, během 2-3 dnů je po problému, bez vypocení. Všem vřele doporučuji vaše přípravky na imunitu a vitalitu.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Dobrý den, posílám několik řádek k těmto produktům. Hlíva ústřičná - opravdu pomáhá zvyšovat imunitu. Užívám ji vždy na podzim cca 3 měsíce a jsem celý rok v pohodě. Citrovital kapky - jsou velmi účinné zejména při začínající viróze, bolesti v krku. Musí se začít brát ihned při prvních příznacích nemoci a proto je mám doma stále po ruce.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Relax Star je vynikající, Hema omega 3-6-9 také, Citrovital (kapky + dentální gel) báječný.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Dobrý den, hodnocení výrobků: Citrovital - super na zažívací potíže a na čištění zubů (netvoří se tak rychle plak). Používám do vody při hladovce, bílý povlak na jazyku sleze rychleji oproti hladovce, kdy piji pouze vodu. Účinnost je znatelná až při dvojnásobném dávkování oproti doporučení v návodu. Bílý Diamant (zubní pasta) - spokojen a koupím zase. Zinek s vysokou vstřebatelností 90 tbl. - spokojen, jiný zinek nekupuji.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Dobrý den, přípravek Citrovital ve formě kapslí mi pomohl společně s užíváním laktobacilů zbavit se dlouhodobých obtíží s kvasinkovými infekcemi. Určitě bych ho doporučila pro pocit vniřní očisty. Collagenceutical biovital - jeho užívání se projevilo velice rychle na zlepšení extrémně suché pokožky rukou. V obličeji pozoruji zlepšení elasticity pokožky. Ve vašem internetovém obchodě nakupuji ráda a s produkty bývám spokojená. Přeji hezký den a úspěšný nový rok.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Greposept - ústní sprej, Citrovital - kapky a dentální gel a Grepofit jsou velmi účinné výrobky a jsem s nimi maximálně spokojená.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Botoceutical - sérum proti vráskám je výborný (jsem starší žena). Citrovital - jedno balení užívám jednou za rok proti plísním, je účinný. Podávám ho i zvířatům - kůň a pes. Arthrona 1000-S - pomohl mi proti bolesti v oblasti bederní páteře.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Tablety Collagenceutical Biovital jsou dobré, Indonal Man je (bez přehánění) zázrak, produkty Citrovital už dlouho v rodině patří k univerzálním všelékům.

dny
:
hodiny
:
minuty
:
sekundy