Hodnocení - Krém na ruce pro velmi suchou pleť 100 ml

Značka: GarnierKód: kGA034
Je určený pro velmi suchou pleť, regeneruje a vyživuje pokožku rukou. Ideální pro popraskané ruce! Má silný regenerační účinek.

Celkové hodnocení

14 hodnocení | průměr 96 %
Přejít na detail produktu

Krém jsem zakoupila skoro před měsícem na základě pozitivních recenzí. A mám ho na rukou i teď. Na obalu se píše Regenerační krém na popraskané ruce. Ty já sice nemám, ale i tak si už zasloužily nějakou péči. Samotný krém má světle růžovou barvu a rychle se vstřebává. Na obě ruce mi bohatě stačí množství velikosti nehtu na palci. Na kůži vytvoří jemný hydratující film, který ale nelepí. Naopak je to příjemný pocit, který mě "nutí" mnout si prsty. Parfemace není příliš výrazná, připomíná mi krémy z dětství typu indulona. Jsem ráda, že jsem si v akci koupila rovnou 3 balení (do práce, do ložnice, do obýváku i pro manžela).

snadno se vstřebává na kůži zanechává příjemný film stačí malé množství, takže dlouho vydrží

Opakovaný nákup a ráda koupím znova až dojde.

Je hodně hydratující,kupuji již po několikáté, používám hlavně v zimě, skvěle promastí pokožku a chrání před popraskáním z chladu.

Dobře se roztírá a nezůstávají dlouho mastné ruce

na suché ruce je nejlepší ze všech co jsem vyzkoušela

S výrobkem mám již zkušenosti a opakovaně ho kupuji pro spokojenost. Je to jediný krém na ruce, který se mi opravdu osvědčil.

Okamžitě znatelný pocit změny. Rychle se vsakující.

spokojenost s výrobkem

super krím doporučuji hydratuje a rychle se vstřebá (nezanechá mastné ruce)

Nejlepší krém na ruce. Hydratuje a přesto lze po použití hned pracovat..

Zůstanu u něj, zatím nejlepší poměr cena/účinek.

Kupuji si ho už hodně dlouho, protože je skvělý. Rychle se vstřebává a nezanechává mastný film, takže se člověk může hned vrátit k práci.

Vyborne hydratuje

nejlepší krém co jsem měla