Hodnocení - Noční krém proti vráskám s multivitamíny Age Specialist 65+ 50 ml

Značka: L´Oréal ParisKód: kLO708
Expertní protivrásková péče Age Specialist s multivitamíny pečuje o zralou pleť žen ve věku od 65 let. Složení obohacené o vitamíny podporuje...

Celkové hodnocení

23 hodnocení | průměr 86 %
Přejít na detail produktu

Noční krém ve velice atraktivním balení, rychle se vstřebá do pleti, nemusí se téměř na nic čekat, ale opět má vyšší parfemaci, ze začátku je vůně příjemná následně již moc ne. po cca 3 hodinách od nanesení začal pálit obličej. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

atraktivita obalu

parfemace, pálení obličeje

Noční krém je téměř od nerozeznání od denního, je ale hutnější a trochu více mastný. Není třeba ho nanášet velké množství. Ráno při čištění pleti ještě omývám jeho tenkou vrstvu. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Stačí malé množství

Mastná pleť

Noční krém L´Oréal Paris Age Specialist používám obden. Krém je dostatečně mastný, není příliš hutný a nezanechává na pokožce mastný film. Je příjemný, dobře se vstřebávání a pleť vyživuje. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

výživa pleti

nic

Tenhle krém bych ráda doporučila L'Oréal Paris je super značka která ještě nikdy nezklamala:) Krém má super konzistenci, hezký voní hydratuje a dělá co má. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Krásně voní,hydratuje a zvláčňuje

Trochu štípal ze začátku potom dobrý

Moc dobrý krém. Je hutnější a tak vhodný na zimní období. Mě vyhovuje. Vrásky se opravdu vyhladily. Krém není přehnaně navoněný , krásně se aplikuje. Je to vážně poklad ! Doporučuji! (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Nic se neodvaluje

Není

Krém s jemnou a příjemnou konzistencí vhodnou pro noční krém, který se snadno vstřebá, ale pleť promastí na noc. Pleť je po nanesení krému výživená a hydratovaná. Hlubší výsledky krému nelze po tak krátké době užívání hodnotit. Ale po použití působí velmi příjemně. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Na noc více promastí, není nepříjemný

Nemusel by být tak parfemovaný

Noční krém skvěle doplňuje krém denní. Po aplikaci nočního krému byla má pleť více hydratovaná a i viditelně odpočatá. Krém se rychle vstřebá do pleti a nezanechává "mastný" filtr jako většina krémů. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Skvělé doplnění denního krému

Žádné

Je hutný, výživný, pleť je po něm mirně mastnější, ale vyživená a po ránu vypadá svěže. Pleť je hladká a vyživená, vrásky postupně vyplněné. Rozhodně doporučuji všem na omlazení pleti v noci. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Výživný, hutny, vyhlazuje pleť i vrásky

Žádné

Noční krém 65+ musím opravdu vynachválit.Skvělý hydratační účinek, pleť je po použití okamžitě vyživena a připravena na celou noc. Mohu jen doporučit. Uchovávané v krásném kalíšku. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Výsledky jsou zřetelné brzy po použití

Žádné

Krém během noci pleť krásně vyživil, hydratoval a vyplnil drobné vrásky. Skvělá konzistence, vsakování do pleti i příjemná vůně. Ráno je pokožka na obličeji jak vyžehlená. Líbi se mi luxusní a ekologičtější skleněné balení. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Pleť je hydratovaná a jemné vrásky pryč

Na hlubší vrásky nestačí

Tento krém je zázrak. Je hutnejsi konzistence což vůbec nevadí, jelikož právě proto vrásky mizí, když je pleť dostatečně hydratovaná. Koupím určitě znovu, jelikož mi krém opravdu vyhovuje. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Hutnost a vůně

Žadné

Krém je hutnější oproti dennímu, což mi na noc vyhovuje. Pleť po něm také zůstává mastná až do rána, ovšem na noc s tím nemám problém. Parfemace neruší, hezky vyživuje. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Hezky vyživuje.

Mastný film na pleti.

Noční krém je hutnější konzistence takže já bych nemohla používat v létě, ráno pleť vypadá spokojeně i když málo spím . zkouším jen 10 dní tak je brzy na velké závěry (Testováno prostřednictvím All2test.com)

příjemně voní

hutnější konzistence

Pleť je po probuzení jemnější, hladší, hydratovaná, vrásky se zdají být méně výrazné. Krém se rychle vstřebá a jeho hutnější konzistence mi vyhovuje. Pleť je rozzářenější a mladší. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Méně výrazné vrásky, hydratace

Žádné nevýhody jsem neobjevila.

dobře vyživí pleť nejen obličeje, ale také krku (zvláště tady pozoruji liftingový a vyplňující efekt) i dekoltu, ráno po probuzení pleť působí mladším dojmem, je vyplněná, zhutněná, drobné vrásky jsou méně výrazné (Testováno prostřednictvím All2test.com)

zhutněná, vyživená pleť obličeje, krku

žádné nevýhody jsem neobjevila

Noční krém při pravidelném použití zpevní pleť, ztrati se drobnější vrásky a věřím, že při dlouhodobém použití dokáže zatočit i s hlubšími vráskami. Pleť je po použití sametově hebká. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Okamžitě vyplní drobné vrásky.

Nejsou žádné.

Noční krém je velmi lehký a příjemný po použití. Byla jsem velmi spokojená. Ihned se vsákl a pleť nezůstala mastná. I ráno jsme stále měla příjmný pocit na pleti. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Příjemná konzistence, nemastný

tuba namísto kelímku

Konzistence super, rychle se vstřebává. Pleť krásně zjemní a zpevní. U hlubších vrásek zatím nevidím výsledek (používám dva týdny), u těch jemných však ano. Vůně je trochu zvláštní, ale nevýrazná,takže to tolik nevadí. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

vyhlazuje jemné vrásky, konzistence

vůně, vyhlazuje pleť

Noční krém jsem používala po nanesení séra a před použitím oleje. Na noční krém mi přijde příliš parfémovaný. Krásně ale vyživí pokožku. Krém můžu doporučit normální až suché pleti. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

hezky vyživí pleť

příliš parfémovaný

Tento noční krém mě bohužel nezaujmul tak, jako denní krém. Pleť je po nanesení hladší ale vůbec nepůsobí pevnějším dojmem. Byla jsem malinko zklamaná ale zase plus je, že má krásné balení a nádherně voní. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Krásná vůně.

Pleť je hodně mastná.