Hodnocení - Řasenka pro ultra objem MEGA Volume Collagene 24H 9 ml

Značka: L´Oréal ParisKód: kDKR1037
Řasenka pro ultra objem byla vyvinuta vědci z laboratoří L’Oréal. Ti zkombinovali vysoce kvalitní aktivní složky pro intenzivně černé líčení. Poprvé...

Celkové hodnocení

36 hodnocení | průměr 87 %
Přejít na detail produktu

Řasenka hezky odděluje řasy. Po nanesení vytváří jemnější celkový vzhled, tedy není na očích příliš výrazná. Nedrolí se, dobře drží a řasy jsou dobře rozdělené a zahuštěné. Celkově jsem byla spokojená, ale čekala jsem víc, za mě trošku zklamání. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Zahustí, neslepuje řasy.

Málo zvýrazňuje řasy.

Řasenka je skvělá a plně splnila moje očekávání, nejlepší prodlužující řasenka :) Určitě mohu všem doporučit a pořídím si další. Opravdu krásné balení a určitě si pořídím další (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Naprosto dokonalý kartáček

Žádné nevýhody, je úžasná :)

Dobrý den s řasenkou jsem spokojená je krásně černá, pracuje se sní moc dobře krásně odděluje řasy jsem spokojená hodně, kartáček je pekne natočený a tím vyhovuje mi na řasach (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Barva krásně černá Natočený kartáček

Nemám žádnou

Řasenka má hodně velký kartáček, který není moc vhodný pro mé krátké a rovné řasy. Nicméně v případě, že nespěchám do práce a mám více času si s řasami pohrát, tak je výsledek co se týče objemu řas dobrý. Velkou výhodou je, že se neobtiskne na víčka, na štětečku neulpívá zbytečně moc náplně a řasenka se ani po 12 hodinách v práci nedrolí. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Slíbený objem, neobtiskává se na víčka.

Velký kartáček, špatně se s ním pracuje

řasenka je designově velice povedená, má moc pěkný kartáček, který neslepuje řasy, ale já mám od něj vždy trochu \"upatlaná \" víčka, což se mi s jinou řasenkou nestává. Jinak barva je moc pěkná, výsledek řasenky neurazí, ale dokonalý není (Testováno prostřednictvím All2test.com)

štěteček, textura, neslepování řas

neprodlužuje, nedokonale zhušťuje

Řasenka je sytě černá, nedrolí se, řasy zvýrazní a zdá se, že i natočí. Nerozmazává se a neobtiskuje se na víčka. Kartáček mi vyhovuje. S řasenkou jsem velmi spokojena a určitě se k ní vrátím. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Zvýraznění řas, sytě černá, nerozmazává

žádné nedostatky jsem neobjevila

Řasenka udělá krásně dlouhé řasy, nedělá hrudky, což je pro mě důležité.Kartáček má pro mé řasy ten správný tvar- je velký a vytáhne řasy plus je navíc i rozdělí. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Dobrá výdrž, stačí dvě vrstvy

Moc nezahustí řasy

Řasenka se pohodlně nanáší,není ani příliš hustá,ani řídká,prostě akorát.Kartáček řasy hezky rozčeše a neslepí.Jsem moc spokojená, za mě asi nejlepší řasenka,jakou jsem vyzkoušela. Navíc se dobře odličuje,přesto se nerozteče ani v dešti. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Krásně zvýrazní řasy,neopadává z řas

Žádnou jsem nenašla

U této řasenky oceňuji, že i přes dvojité nanesení neslepuje řasy k sobě a netvoří \"pavoučí nožky \". Řasenka pěkně prodlouží řasy a líčení působí velmi přirozeně. Nedrolí se a neobtiskává. Dobrá dostupnost v drogeriích. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Dvojitá vrstva bez slepení řas.

Nenašla sem. Jsem spokojená.

Řasenka se dobře nanáší. Má skvělý kartáček, který optimálně obalí a zhustí každou řasu. Je to patrné již při prvním použití. Neslepuje a netvoří žmolky na řasách. Vydrží celý den. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Úžasný kartáček, skvěle rozčesává řasy

Není voděodolná

Tato řasenka mne mile překvapila. Jsem blond a mám jemné blond řasy a díky tomuto produktu se mi opravdu podařilo dosáhnout krásného objemu řas a zároveň i délky. Kartáček je hustý a neslepuje řasy. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Opravdový objem, neobtiskává se

Spíše na večerní líčení než na denní

Úplně super top řasenka. Jsem ráda, že jsem ji mohla vyzkoušet a používám ji teď na denní bázi. Větší kartáček mi vyhovuje a konzistence je parádní. Líbí se mi nápad collagenu a dalších složek, které zadržují vodu a řasenka se pak opravdu nerozmazává i když venku třeba poprchává. Ve výsledku prodloužení a zahuštění řas = úžasný. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Černá barva, výsledný vzhled řas

Za mě asi nic :)

Řasenka je sytě černá, není moc mokrá a neslepuje řasy. Dělá opravdu přirozené řasy, krásně oddělené a nelze to s ní přehnat, nevhodné tedy pro ženy, které chtějí opravdu výrazné řasy. Neudrží mi řasy dlouho natočené. Dobře se odličuje. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Sytě černá, dělá krásné přirozené řasy,

Dělá málo výrazné řasy

Z této řasenky jsem mile překvapená. Dělá super objem, nerozmavá se a řasy se nelepí. Bonus této řasenky je koleganen, diky kterému jsou řasy výživné. Celkově jsem spokojená. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Objem řas, nedela šmouhy

Nemám žadné

Řasenka dělá krásné dlouhé řasy, prodlouží, zahustí, neslepuje a je na očích lehká, celkem dlouho schne, takže je po nanesení nutno být opatrný a obtiskává se, musela jsem přes den kontrolovat (Testováno prostřednictvím All2test.com)

prodloužení, zahuštění,příjemný kartáček

obtiskává se

Řasenka má větší kartáček, než bych očekávala. Na kartáčku je produktu tak akorát. Řekla bych, že tato řasenka bude ideální spíše pro začátečníky. Řasy dělá velmi elegantní - jsou prodloužené a oddělené. Jediné, co jí musím vytknout, je, že nezahušťuje. Ale takové řasy, jaké s ní uděláte ráno, alespoň na horním víčku vydrží celý den. Na spodních řasách je znát, že se nejedná o voděodolnou řasenku, tudíž spodní řasy se obtiskávají. Alespoň při neustálém nošení roušek. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

odděluje, výdrž, lehká textura

dělá tenké řasy, nezahušťuje

Tato L'Oréal Paris Mega Volume Collagene 24h Mascara mi příliš nevyhovovala. její tekutina mi přišla příliš mokrá, takže mi při nanášení na řasy hodně slepovala a dělala takové \"pavoučí nožičky \" a trvalo dlouho než jsem řasy upravila, aby vypadaly hezky, ani s mohutnějším kartáčkem se mi nepracovalo příliš dobře. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

žádné, nevyhovuje mi

slepování řas, kartáček

tato řasenka L'Oréal Paris Mega Volume Collagene 24h mi dělá pěkný objem i celkem prodlouží, ovšem nedrží a během dne se mi hodně rozmazává pod spodními řasami, takže za mě ne. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

objem

rozmazává se

Tuhle řasenku jsem nečekala tak dobrou, protože ji měla sestře a té nevyhovovala tak jsem se ji docela i bála, ale zkusila jsem si ji na řasy a zamilovala jsem se, protože nedělala cucky na rasách takže za mě asi nejlepší řasenka na světě.. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Krásně prodlužuje řasy Nelepí je k sobě

Nevýhody k řasence nemám

Řasenka má velmi velký kartáček, na menší oči proto není úplně vyhovující. Dělá krásně černé řasy. Vykouzlí opravdu velký objem, nicméně řasy mi moc neprodloužila, až s bází pod řasenku. Nedrolí se, drží celý den. (Testováno prostřednictvím All2test.com)

Nedrolí se, velký objem

málo prodlužující, velký kartáček