Hodnocení - Slupovací gelová maska Zelený čaj & Pomerančový květ Feeling Beautiful (Peel Off Gel Mask)

Značka: FreemanKód: kDKR4538
Rozjasňující slupovací pleťová maska Zelený čaj & Pomerančový květ značky Freeman je ideální pro normální a smíšený typ pleti!

Celkové hodnocení

3 hodnocení | průměr 76 %
Přejít na detail produktu

Se slupovacími maskami nemám příliš zkušeností, přesto jsem toužila vyzkoušet tuto. Od značky Freeman ráda používám pleťový peeling s černým uhlím a nadchla mě kombinace zelený čaj a pomerančový květ. Po doručení jsem pospíchala zjistit, jestli maska voní tak krásně, jak jsem si představovala. Bohužel se tuba zdála být snad poloprázdná, protože jsem ji musela poměrně hodně pomačkat, aby se v otvoru objevila kýžená tekutina. Zklamání z množství produktu nijak nezmírnila decentní vůně. Nicméně jsem to nevzdala a masku vyzkoušela. Při prvním použití nechtěla vůbec zaschnout ani po 20 minutách, a tak jsem zapojila fén. U 2. a 3. použití jsem pochopila, že musím aplikovat opravdu jen tenoulinkou vrstvu, která už se pak po 15 min. sloupne jedna báseň. Netrpím na černé tečky, ale mám problematickou T-zónu a tak masku ráda používám na tuto oblast. Účinnost ale nedokážu posoudit.

Slupovací maska má velice hustou, možná až lehce lepkavou konzistenci ale pracuje se s ní bez obtíží. Pleť sjednotí, nevysuší, hydratuje. Poměrně rychle schne. Akorát si musím dávat pozor na vlasy kolem obličeje které se rády přilepí. Jinak chloupky na obličeji netrhá.

Jemná vůně. Sjednotí pleť. Kůže netáhne.