Hodnocení - Lipsticann - konopný balzám na rty 15 ml

Značka: AnnabisKód: z3585
Lipsticann - konopný balzám na rty obsahuje vysoký obsah konopného oleje a extraktu z konopných semen spolu s včelím voskem poskytuje rtům vynikající...

Celkové hodnocení

20 hodnocení | průměr 86 %
Přejít na detail produktu

Špatně se roztírá, je tuhý. Zvlášť v zimě venku na studené rty se s ním budete těžko natírat. Ani jsem ho nespotřebovala. Což neznamená, že je špatný - zřejmě chrání dobře, ale nekomfort používání mě odradil.

Trpím na opary a rty mám během zimy rozpraskané,tato mastička pomáhá

dle návodu spolehlivý na rty

účinek dobrý

Zatím spokojená uvidím po delší době.

Dost špatně se maže na rty je dost tuhý.účinek

No jak jsem napsala výše balzám mezi balzámy na prvním místě. Moje vlastní zkušenosti jsou vynikající a nedám na něj dopustit. Co ho používám,jsem bez oparů!! Doporučila vřele!Koupila jsem ho i vnukovi,který také trpí na opary.

Tak tento balzám bych řadila na úplně první místo ze všech balzamů. Tolik oparů co já jsem měla a tolik roků,snad nikdo!

Vynikající na sennou rýmu, hlavně na jaře a na popraskané rty, na které nic nezabíralo...

Nedovedu si představit nemít tento produkt v kabelce. Zabírá na sennou rýmu, po krvácení z nosu a na vysušené dětské rtíky.

kvalita výrobku je vznikající, šlo by ještě vylepšit balení,

je výživný, ale nemastný, má hojivé účinky

je poněkud tužší při nabírání z kelímku, mohlo by být lepší balení

Na doporučení kamarádky jsem vyzkoušela tento balzám,ke kterému jsem přistupovala s nedůvěrou.A to jen proto,protože ani léky na předpis mi nepomohly. Tento balzám je naprosto unikátní.Zabraňuje tvorbě koutků,a pokud se někdy vytvoří,tak je díky balzámu velmi rychle opraven.Balzám je na bázi včelího vosku,je tedy tužší,vydrží na rtech dlouho.Nemá žádnou nepříjemnou vůni nebo chuť.Prostě velké překvapení a pochopitelně radost v jednom.Cena je velmi příznivá.

Absolutně nedostatkový balzám.Nevěděla jsem si rady s praskajícími kouty na rtech,přestože jsem vyzkoušela snad všechny dostupné prostředky.Nechala jsem se důkladně vyšetřit-naštěstí bezvýsledně,ale koutky se stále víc tvořily.

Příjemný na hodně vysušené rty.

vždy se dostaví efekt

Dcera je spokojená.

dobrý

Jsem spokojena

Ano moc dobry

Výborný