Hodnocení - Baktevir kapky 50 ml

Značka: DiochiKód: z738
Bioinformační posilující doplněk stravy Baktevir je vyrobený z rostlin a éterických olejů. Rychle se vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu.

Celkové hodnocení

34 hodnocení | průměr 87 %
Přejít na detail produktu

používáme asi šest let , spolehlivě nás ochrání od virových a bakteriálních nemocí - doporučuji - zcela prírodní produkt

pomáhá při nachlazení i jako prevence, beru ho od podzimu do jara

přípravek mám již po několikáté, používám ho po dobrání antibiotik nebo při nachlazení, pomáhámi rychleji se uzdravit

pomáhá při nachlazení, již jsem ho kupovala asi po třetí a jsem s nim moc spokojená, brala ho i starší dcera při nachlazení a po 2 dnech pocítila úlevu, mladší dcera se díky němu zbavila rýmy, kterou měla přez měsíc

pomáhá

nevím

Každý rok na podzim jsem nemocná,chřipka,záněty průdušek,zatím se mi vše vyhýbá,i když jsem pocítila,že na mě něco leze nasadila jsem Baktevir kapky a nemoc se nerozjela.

opravdu fungují na mé podzimní záněty průdušeka i dětem

S touto značkou jsem velmi spokojena, Baktevir byl první výrobek. Nyní jsem v yzkoušela i Astomin a Intocel na doporuceni bylinkářky - na míru pro své syny. Musím říct, že doopravdy fungují. Oproti dřívějšku kdy byli pořád nemocní, se nemocnost výrazně snížila a pokud je, tak v mírné formě.Výrobky DIOCHI kombinuji s výrobky z Naděje- běžně v lékárnách( ořešák americ.,černý rybíz, žampion)

cena

Doporučuji

Po týdenním užívání přípravku jsem začala odkašlávat a příznaky kašle se mi výrazně zlepšily.

používám již několik let,mám dobré zkušenosti,pomáhá v začátcích onemocnění nebo když cítím ,že "na mne něco leze"

Baktevir mi vždy spolehlivě pomohl při suchém kašli dokonce i když jsem silný kuřák.

Vynikající přípravek,podávám hlavně dětem.Dá se jím podchytit počínající viroza ,někdy dokonce bez následku a po pár dnech jsou zdrávi.

maminka má neustále zásobu, nedá na něj dopustit. Díky Bakteviru se dostala z půlročního dráždícího kašle. Pomáhá celé naši rodině - manžel díky tomu nestůně. Jako podnikatel to nemá lehké, takže jsou to přímo zázračné kapičky, díky kterým nestůně a může pracovat do roztrhání těla :)

silný účinek při viróze všeho druhu

zatím ještě nedorazil, nevím proč se ptáte !!!!!!!

užívali jej děti, ale zvlášť nezabral, možná, že to bylo již ve vyšším stádiu, kdy se chřipka nedala už zastavit

Byl jsem seznámen s produktem od známých,pomohl mi tak jsem si ho objednal a pomohl podruhé .Hodnotím 1 .

Pomáhá

O

mám to jako vánoční dárek

došel v pořádku

žádné

Moje maminka se trápila kašlem přes půl roku, kdy ji lékařka naordinovala asi troje (postupně za sebou) antibiotika - ani jeden lék nezabral. Krátce na to jsme objevili baktevir - maminka říká o zázraku a nedá na něj dopustit. Nemarodí, navíc se zbavila toho vysilujícího kašle! Teď, když cítí, že vše není OK, nasadí baktevir a užívá pouze po dobu nějakých příznaků nemoci, po odeznění skončí i s užíváním a je fit. Baktevir má pořád v zásobě - je to pro ni ten nejhezčí dárek, který mi ji děti dáváme.

účinný přírodní prostředek v případě virového nebo bakteriálního onemopcnění

Ok

Výborný prostředek na nachlazení a rýmu.

lepsi nez antibiotika

nic

Skvělý a kvalitní produkt