Hodnocení - Pureceutical - dvojfázový čisticí roztok na zesvětlení pigmentových skvrn 125 ml

Značka: FytofontanaKód: z3007
Pureceutical - dvojfázový čisticí roztok na zesvětlení pigmentových skvrn čistí pokožku tváře, přirozeným a nedráždivým způsobem odstraňuje silně...

Celkové hodnocení

10 hodnocení | průměr 76 %
Přejít na detail produktu

- po prvé , krátce používám a jsem spokojena zatím s výsledkem - póry se stahují, pleť je dobře hydratovaná

Je to první produkt této značky -výrobce. Po týdnu začínám uvažovat o dalších produktech,cena je přijatelná a s mou citlivou pokožkou...jen pozitivní reakce! :-)

Jelikož mám sušší tvář,denně používám make-up+pudr,u tohoto produktu mám po aplikaci dobrý pocit,kůže je taková jemná,trošku mastnější,ale po chvíli se vstřebá - celkově příjemné.

Určitě všem doporučuji jak na pigmentové a sluneční skvrny či drobné pozůstatky po akné, ale i na čištění mastné a problematické pleti.

Roztok je sice mastnější konzistence, ale konečně nemám pleť vysušenou. Navíc opravdu dokonale čistí, neucpává póry. Používám ho zatím cca 2 týdny a myslím, že výsledky jsou už vidět!

Dost nepraktický aplikátor (pumpička)

I přes, myslím si, malý účinek na zesvětlení pigmentových skvrn je skvělým pomocníkem k docílení čisté pleti. Používám jej společně s Pigmentoceutical a změna na pleti je opravdu vidět. Spíše ale ve zlepšení stavu pleti, nikoliv vyloženě v úplném zmizení pigmentových skvrn či podstatném zesvětlení.

Pleť dokonale dočistí a zklidní.

Nemyslím si, že jeho účinek na zesvětlení pigmentových skvrn je nějak vysoký. Již od jeho názvu "Pure..." bude spíše určen k vyčištění pleti.

Dobře odličuje

dobry

pomaha

mastnejsi