Hodnocení - Mým marodům (MUDr. Jan Hnízdil)

Značka: KnihyKód: z3290
Akcionáři farmaceutických firem, obchodníci se zdravím a vůbec všichni, kdo tahají za páky práškovacího stroje současného zdravotnictví, nechť se...

Celkové hodnocení

23 hodnocení | průměr 91 %
Přejít na detail produktu

knihu jsem zakoupil na zaklade rozhlasoveho rozhovoru MUDr. Hnizdila kteremu dominovalo predevsim medicinske hledisko. V tomto ohledu pak kniha me ocekavani splnila, ovsem knizni exkurzy do politiky povazuji za vyberove selektivni a diky teto subjektivite za ponekud zavadejici

cast zabyvajici se medicinou vyborna

zbytecne rezsahle exkurzy do politiky, vetsina prikladu psychopatickeho chovani se opakuje, jejich volba je zrejme dana osobnimi antipatiemi a tak vytvari mylny dojem, ze jini v knize nezmineni politici se zrejme jako psychopati nechovaji, coy bohuzel neni pravda.

S Vaší službou jsem spokojena. Využila jsem ji teprve poprvé a určitě ne naposledy.

Výborná kniha, kterou bychom si měli přečíst všichni.

naprosto geniálně napsané trefné pravdivé

Knížku jsem již četla a kupovala jsem ji švagrovi k Vánocům. Určitě bude spokojen. Pan doktor Hnízdil má velmi zajímavé názory a zkušenosti na poměry v českém zdravotnictví. Doporučuje se lékařům raději vyhýbat a začít si léčit nejprve psychiku, která je v mnoha případech příčinou našich fyzických obtíží.

skvělá knížka o bílé mafii

Rozhodla jsem se pro knihu na základě kladných recenzí ostatních čtenářů. Mudr.Hnízdila jsem až do té doby prakticky neznala. Velmi příjemně mě překvapil svými znalostmi a názory. Kéž by bylo více takových doktorů!

pravdivá

Pěkná čtivá kniha. Mnohým otevře oči.

poučné