Hodnocení - Paranit sprej 60 ml + 40 ml ZDARMA + šampon 100 ml ZDARMA + hřeben ZDARMA

Značka: Omega PharmaKód: z3345
Paranit sprej rychle, bezpečně a bez kompromisů zabíjí vši a hnidy do 15 minut. Současně je Paranit maximálně šetrný k citlivé dětské pokožce, neboť...

Celkové hodnocení

17 hodnocení | průměr 91 %
Přejít na detail produktu

Vnučka občas dorazí ze školy a ve vlasech má vši. Stávající přípravek došel a tak jsem zakoupil nový (a jiný). Jak bude fungovat nevím, to zjistím, až zase přinese novou nadílku tohoto parazita!

Zatím nevím

Nezjištěno

OK

vši nás opustily, doporučuji

asi cena, ale za tu práci jí rád dám

V balení byl i hřeben na vyčesávání vší.

Použito podle návodu, zabralo to.

Aplikace rychlá. Zatím vždy zabral.

Zatím vždy zabral. Spokojenost!

Dcera měla problémy s veškami a i přes to, že jsme několikrát použili jiný přípravek a každý den vybírali vši i hnidy, nemohli jsme se problému zbavit. Při použití Paranit spreje okamžitě vši uhynuli a po prvním použití se nám podařilo všechny vyčesat. Další dny jsme již nic neobjevili. Paranit sprej určitě doporučuji ! ! !

- opravdu funguje a hlavně rychle.

Spokojena doporucuji

tak jak bylo zbozi popsano tak jsem se presvedcila ze opravdu funguje,takovych vyrobku je malo

Vyšetřete si na celou proceduru čas a po týdnu vše zopakujte (dle návodu) a nepouštějte dítě hned druhý den do školy!!!!Do procedury zapojte všechny hlavy v rodině. Upozorněte na potíže, které dítě má ve škole a vyhýbejte se aspoň týden kolektivu!!!! Buďte opravdu důslední. Stačí, když jedna maminka zanedbá své dítě a máte vše znova!!! Perte oblečení, povlečení, čepky, potahy. Je to úmorné, ale vyplatí se důslednost!!!!

Rychlý účinek, nedráždí.

Po umytí šamponem, který nepění jsou vlasy pořád mastné a máte pocit, že jsou neumyté. Ale to je asi účel pro pro celou terapii odstranění hnid.

funguje velmi dobře a rychle

hřeben všiváček

mohu doporučit

spokojenost mohu doporučit