Všechna testování
Testování intimního gelu Saforelle

Francouzská společnost Saforelle vyvinula ve spolupráci s předními gynekology intimní gel pro pocit trvalé svěžesti. Šetrný gel slibuje ochranu a maximální svěžest intimních oblasti a celého těla při sportu, na cestách i běžných pocitech diskomfortu. Využívá zklidňujících účinků lopuchu, které zmírňují podráždění a zároveň respektují přirozenou rovnováhu intimního prostředí. Účinky gelu Saforelle Fresh jsme vyzkoušeli na vlastní kůži.

Podívejte se s námi na výsledky!

Recenze Vlastina N.
Recenze Elena K.

Přírodní extrakt z lopuchu (Arctium Lappa) je tradiční esence používaná proti alergiím a podráždění. Jeho účinky využila společnost Saforelle při vytvoření jemného mycího gelu s minimální parfemací, který lze použít jako tekuté mýdlo během každodenní hygieny. Gel Saforelle Fresh zklidňuje oblast intimních partií po holení, pomáhá ale také při problémech s kvasinkami nebo mykózou. Díky svému citlivému složení je vhodný rovněž pro intimní hygienu malých dětí. 

Jemný mycí gel Saforelle Fresh vyvinuli gynekologové a dermatologové speciálně pro šetrnou hygienu citlivé a podrážděné pokožky intimních partií. Gel Saforelle Fresh má mírně zásadité PH a respektuje tak přirozenou rovnováhu intimního prostředí. Neobsahuje mýdlo. Je ideální pro každodenní hygienu citlivé pokožky nejen intimních partií, ale také celého těla.

Intimní gel Saforelle Fresh
Závěr testování
  • Intimní gel Saforelle Fresh našim testerkám vyhovoval pro jemné složení a svěží vůni bez zbytečné parfemace. Ocenily mírně zásadité PH, které respektuje přirozenou rovnováhu intimní oblasti.

 

  • Naše testující kolegyně chválily, že jemný mycí gel Saforelle Fresh nedráždí pokožku po holení a účinně řeší také problémy s kvasinkami a dalšími bakteriemi.

 

  • Mycí gel Saforelle Fresh je podle našich kolegyň vhodný pro každodenní hygienu celého těla a díky jemnému složení jde o skvělou volbu především v horkých dnech. Ocenily praktické balení ideální na cesty.

 

  • Šetrné složení intimního gelu vyhovovalo i citlivé dětské pokožce a gel tak naše testerky jednoznačně doporučují pro celou rodinu.

 

Testovali jsme toho mnohem více!