loading
loading
 
Nalezeno 8 produktů

+Filtr

Kategorie

Typ produktu

Značka

Cena

OdDo

Skrýt

Vymazat

Nalezeno 8 produktů

Řadit dle:

Nahoru

Nalezeno 8 produktů

Hladké a upravené nohy zdobí každou ženu. Dopřejte si to nejlepší a svěřte svou pokožku prověřeným epilačním přístrojům. Biť jsou některé z nich dražší, kvalita a péče, kterou nabízejí, se opravdu vyplatí.     

Za zmínku stojí určitě pulzní laserový epilátor, který slouží k trvalému odstranění chloupků. Epilátory jsou založené na bázi světla a jsou ideální pro použití na podpaží, třísla, ruce, nohy, obličej a ramena. Můžete si zvolit intenzitu a rychlost v rozmezí od 1 impulzu za sekundu až po 1 impuls za 3,5 sekundy. Velkou předností je bezpečné a jednoduché používání. Přístroje jsou testované předními dermatology.  

Doporučit můžeme přístroje od značky Silk´n, která se tímto sortimentem zabývá již několik let a může tak nabídnout opravdu kvalitní výrobky, jako například Silk´n Glide, Silk´n Sensepil nebo pulzní laserový epilátor Silk'n Flash. I zde platí, že pro trvalé odstranění chloupků musíte dodržet správnou sérii ošetření a počítat s tím, že proces dlouhodobého odstranění chloupků není ihned. Pokud vytrváte, tak výsledky stojí opravdu za to.

Více než 200 výdejních míst
Blesková doba dodání
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK