Pomocníci na krásu

Je vůbec možné dopřát si tu správnou dávku péče o pleť a rozmazlování, a přitom docílit těch nejlepších výsledků pěkně z pohodlí vlastní koupelny? Odpověď zní: „Ano, rozhodně!“ Navíc to není žádná věda. Stačí si správně podle našeho návodu vybavit arzenál pro péči o pleť kosmetickými přístroji na profesionální úrovni a pak už si jen najít čas samy na sebe…

Ultrazvukové špachtle

Ultrazvukové špachtle vydávají velice jemné vysokofrekvenční vibrace, pomocí kterých dokážou vytáhnout nečistoty na povrch pokožky. Zároveň slouží i pro zapracování například omlazovacího séra co nejhlouběji, a tím zvýšit jeho účinnost.

Sonické kartáčky

Absolutně dokonalého hloubkového čištění dosáhnete i sama pomocí sonických kartáčků na pleť. Pomáhají se zbavit černých teček bez nutnosti použití peelingu nebo masky a každodenní rutinu změní v dokonalou a rychlou proceduru s výsledkem jako ze salonu.

Galvanické žehličky

Pro postupné zlepšení pružnosti pleti je galvanická žehlička jednou z nejchytřejších vychytávek, které dermatologie a kosmetické salony nabízí. Můžete mít ale i svou vlastní a postupně tak omlazovat svou pleť, eliminovat jemné i hlubší vrásky a „žehlit“ v pohodlí domova.

Multifunkční přístroje

Někdy stačí jedna šikovná „mašinka“... Multifunkční přístroje oceníte nejen pro jejich širší využití, ale také pro úsporu místa v koupelně, kterého není nikdy dost. Snadno si je také s sebou zabalíte na cesty a budete tak mít vlastní salon kdykoli po ruce.

Rollery a gua sha

Masážní válečky na obličej a destičky Gua Sha jsou ideálním pomocníkem v každodenní péči o pleť. Pomáhají nejenom obličej prokrvit, díky čemuž pak pleť lépe absorbuje krémy, séra, oleje i masky, ale také příznivě účinkuje proti otokům v obličeji nebo nežádoucím kruhům pod očima.

Laserové odstranění chloupků

Epilace neboli zbavení se chloupků nebývalo příjemnou procedurou. Revoluci způsobily IPL epilátory, které pomocí světelného paprsku zničí vlasový folikul chloupku a tím jej zničí bezbolestně. Většina chloupků se navíc po opakovaném ošetření IPL epilátorem již neobnoví.

Epilátory

K odstranění chloupků lze používat nejrůznější kosmetické vychytávky od vosku po pásky, nicméně elektrické epilátory a depilátory jsou přece jen praktičtější, mají větší účinek a navzdory vyšší vstupní investici vám vydrží dlouhé roky. Snadno je s sebou navíc sbalíte do kosmetické tašky.

Formování postavy

Dopřát si pravidelnou masáž, ať už na relaxaci nebo na formování postavy, proti celulitidě nebo další procedury nabízené estetickými a kosmetickými studii není leckdy možné. Naštěstí jsou dostupné přístroje, které vám dopřejí stejnou službu kdykoli si vzpomenete.

Nejoblíbenější přístroje

Ultrazvuková špachtle Peel & Lift EMS
BeautyRelax
Ultrazvuková špachtle Peel & Lift EMS
momentálně nedostupné
Hypoalergenní galvanický peeler a terapie světlem zlatý
Doprava zdarma
RECLAR
Hypoalergenní galvanický peeler a terapie světlem zlatý
pozítří u vás
LUNA Mini 3 Čisticí sonický kartáček na obličej
Doprava zdarmaVýprodej
FOREO
LUNA Mini 3 Čisticí sonický kartáček na obličej
pozítří u vás
Epilátor IPL Premium BR-1400
Doprava zdarmaVýhodné
BeautyRelax
Epilátor IPL Premium BR-1400
pozítří u vás
Estetický přístroj BeautyRelax Celluform Optimal
Doprava zdarmaVýhodné
BeautyRelax
Estetický přístroj BeautyRelax Celluform Optimal
pozítří u vás
Všechny kosmetické přístroje