Principy ochrany soukromí na Krasa.cz
Krasa.cz se vám snažíme přizpůsobit na míru. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo do prostoru mimo lištu souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit veškerá nastavení v  Nastavení soukromí.
Rozumím
Upravit nastavení soukromí
Více informací o ochraně soukromí
loading

Březnová soutěž o zeštíhlující koncentrát Bingospa!

Tento termoaktivní koncentrát je určen k zeštíhlujícím zábalům. Má velmi silný účinek a úspěšně bojuje proti celulitidě.

Použití: Naneste na zvolené partie (břísko, boky, stehna, zadek) malé množství přípravku a danou partii obalte potrevinářskou fólií. Nechte působit 15 minut a poté opláchnětě. Používejte každé 3 dny.

Upozornění: Před použitím učiňte test na malém kousku kůže, abyste vyloučili alergickou reakci. Nepoužívejte po opalování nebo horké sprše či koupeli! Není vhodné pro děti a těhotné ženy, lidi s citlivou pokožkou nebo alergií na některou ze složek přípravku (zejména hřebíček, skořici, chilli) a lidi s problémy s krevní cirkulací.

Hmotnost: 250 g


Soutěžní otázka:

Jaké účinné látky obsahuje 100% koncentrát Bingospa?

Pro účast v soutěži je nutné mít ve chvíli losování přihlášený zpravodaj o cenových akcích a novinkách. Po odeslání vaší odpovědi stačí potvrdit souhlas s jeho zasíláním, který obdržíte na email.

Kontaktní údaje:

Jméno
Příjmení
E-mail
Opište znaky z obrázku
Změnit obrázek

Pravidla soutěže:

1. Pořadatelem soutěže je společnost VIVANTIS a.s. se sídlem Školní náměstí 14, 537 01, Chrudim II, IČ: 25977687.
2. Účastníkem soutěže se stává každý návštěvník serverů společnosti VIVANTIS a.s. starší osmnácti let, který akceptuje pravidla soutěže a odpoví správně na soutěžní otázku.
3. Soutěž trvá od 16.3.2019 do 31.3.2019
4. Výhercem se stane účastník soutěže, jehož správná odpověď bude mít pořadové číslo 716 a zároveň bude mít ve chvíli losování přihlášen zpravodaj
5. Určení výherců proběhne 1.4.2019
6. Výherci budou o výhře informováni elektronickou poštou. O výhru se mohou přihlásit do 30 dnů ode dne odeslání informačního e-mailu.
7. Každý soutěžící dává svůj souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení na listině výherců, jež bude zveřejněna na internetových stránkách, které provozuje společnost VIVANTIS a.s.
8. Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci VIVANTIS a.s. a jejich rodinní příslušníci.
9. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti VIVANTIS a.s. souhlas, aby jeho e-mailovou adresu zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem zasílání obchodních nabídek a služeb. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.

Správná odpověď na otázku z první březnové soutěže:

Jakého oblečení je značka Puma výrobcem? sportovního

Výherce: Irena Linková

dny
:
hodiny
:
minuty
:
sekundy
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x