loading

MiraTes Test mužské plodnosti 2 ks

Kód produktu: z2378

Produkt není k dispozici. Vyberte si prosím jiné produkty značky MiraTes.
Děkujeme za pochopení.

MiraTesTest mužské plodnosti 2 ks799.00out_of_stock

Popis:

Pokud se vám nedaří počít dítě, může to být způsobeno i mužskou neplodností. S pomocí tohoto domácího testu, který je rychlý, jednoduchý a spolehlivý, to můžete snadno zjistit. Testovací sada obsahuje 2 testy pro jedno použití.

Neplodnost postihuje přibližně 10-15% párů v reprodukčním věku a 40-50% neplodnosti je způsobeno problémy se spermatem. Test mužské plodnosti vám umožňuje určit, zda je aktivita vzorku spermatu normální nebo nižší než normální. Normální aktivita se spojuje s lepší šancí na otěhotnění. Testuje se jak množství, tak aktivita (pohyblivost) spermií.

Test používá vzorek spermatu. Výsledky testu jsou známy za 90 minut. Nepoužívejte test jako formu antikoncepce.

Balení:

1 pohárek s indikátorem teploty, 2 zkumavky s nálevkou, 1 vzorkovnice barev, 1 lahvička s barvícím činidlem, český návod

Upozornění:

Test je určen k jednorázovému použití. Před provedením testu si pozorně přečtěte všechny informace v návodu. Modré barvivo není určeno ke konzumaci, je toxické, dráždí pokožku, oči a dýchací ústrojí. Nejdříve se ujistěte, že jste s testem obeznámeni. Zabraňte jakémukoliv kontaktu se špičkou lahvičky modrého barviva, aby se minimalizovalo nebezpečí kontaminace. Otevřením lahvičky s barvivem se neomezí jeho trvanlivost, pokud nedojde ke kontaktu se špičkou lahvičky nebo barvivem. Test se musí provádět při pokojové teplotě (20-30 °C). Provádí-li se test ve velmi chladné místnosti, sníží se teplota vody v pohárku příliš rychle a test by mohl dát falešné negativní výsledky. Zkumavky a nálevky se mohou používat pouze jednou, po použití je vyhoďte a na druhý test použijte novou sadu. Chraňte před mrazem. Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě (4-30 °C) mimo dosah dětí.

Další sdělení:

V naší nabídce naleznete také další přípravky na mužské pohlavní orgány a další diagnostické testy.

Další informace o produktu Test mužské plodnosti naleznete v článku Mějte své zdraví pod kontrolou s domácími testy.

Značka:

MiraTes

Prohlíželi jste tyto produkty

  • MiraTes Test mužské plodnosti 2 ks
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK