Valentýnská inspirace
Dárkové sady
Dekorativní kosmetika
Kosmetické bestsellery
Péče o pleť
Dámské parfémy
Pánské parfémy
Péče o vlasy
Svíčky a vůně
Barber shop
Sexy hračky

Nejlepší valentýnské tipy pro letošní rok:

La Panthere - EDP
Cartier
La Panthere - EDP
do 2.11. u vás

Další zaručené tipy na Valentýna

Romantická koupel

 

 

Romantická koupel

 

Žena chce být hýčkána. Dopřejte jí jedinečný zážitek s voňavou pěnou, svíčkou a sklenkou sektu. Bude se cítit uvolněně a smyslně. Možná pak dostanete pozvání ke společné koupeli. :-) A po ní můžete pokračovat společnou masáží...

Dámské parfémy

 

 

Svůdná vůně

 

Vyberte jí sexy vůni, aby pochopila, že je vaše bohyně. Správně zvolená vůně podtrhne každý outfit i sexappeal její nositelky. 

Rtěnky a lesky

 

 

Neslíbatelná rtěnka

 

Rtěnka rozhodně nepatří mezi dárky, která by žena od svého partnera očekávala. Tak ji překvapte novým kouskem do kosmetické sbírky a jeji neslíbatelnost můžete hned večer otestovat.

Svíčky a vůně

 

 

Vůně domova

 

Jemný zvuk praskání dřeva a dlouhý tančící plamen. Krb je skvělý pomocník k navození té správné atmosféry. A pokud ho doma nemáte? Nevadí, svíčka Woodwick vám díky jedinečnému knotu tento zážitek vytvoří také.

Kosmetické bestsellery

 

 

Tajná kosmetická přání

 

Pokud vaše drahá polovička miluje kosmetiku, určitě má vyhlídnuté kousky, které by se jí hodily do sbírky. Zkuste nenápadně vyzvědět, které to jsou a překvapte jí dárkem, který rozhodně nebude čekat, ale o to větší radost udělá. Určitě se vám náležitě odmění...

Pánské parfémy

 

 

Něco pro pány

 

Ačkoliv si muži na valentýnské dárky tolik nepotrpí, oblíbený parfém mu radost určitě udělá. Nebo co pojmout dárek "prakticky"?

 

Kondomy Feel Thin Classic
Až -35%
Durex
Kondomy Feel Thin Classic
zítra u vás