loading
loading
 
Nalezeno 122 produktů

+Filtr

Značka

Více značek >

Skrýt

Skrýt

Cena

OdDo

Skrýt

Vymazat

Nalezeno 122 produktů

Řadit dle:

Nahoru

123

Nalezeno 122 produktů

Zobrazit popis značky

Kořeny firmy WELEDA sahají do roku 1914, kdy rakouský chemik Dr. Oskar Schmiedl zakládá v Dornachu ve Švýcarsku, nedaleko Basileje, laboratoř na výrobu rostlinných barev.

Společnost Weleda je nositelem ochranné známky Kontrolované přírodní kosmetiky (BDIH), kterou uděluje každému novému přírodnímu kosmetickému produktu po splnění přísných kritérií mezinárodní institut Ecocontrol se sídlem v německém Osterode. Všechny výrobky této značky naplňují důležité poslání, totiž dívat se na lidský organismus jako na nedělitelný celek a přispívat k jeho zdraví a rovnováze.

Společnost spolupracuje s ekologickými organizacemi na celém světě a snaží se tak naplňovat svůj postoj zodpovědnosti člověka za přírodu. Výrobky WELEDA nacházejí v Čechách spokojené zákazníky již 75. rokem. Žádné výrobky značky WELEDA nejsou testované na zvířatech.

 

Vánoční věrnostní akce Weleda:

Nakupte přípravky Weleda v hodnotě nad 1000 Kč, nad 2000 Kč nebo nad 3000 Kč a získejte vánoční dárek. Podle výše Vašeho nákupu si můžete z vánoční věrnostní kartičky vybrat právě ten výrobek, který se Vám líbí.

Vánoční věrnostní kartičku ke stažení s kompletními pravidly akce naleznete zde.

Více než 200 výdejních míst
Blesková doba dodání
x

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací