MeineBase® - zásadito-minerální koupelová sůl

Bestseller
Značka: P. JentschuraKód: z49509
Hodnocení (9)
MeineBase® - zásadito-minerální koupelová sůl s optimální hodnotou pH koupelové vody pH 8,5 je vhodná k celotělovým a sedacím koupelím, ke sprchování... Popis a parametry

Popis & Parametry

MeineBase® - zásadito-minerální koupelová sůl s optimální hodnotou pH koupelové vody pH 8,5 je vhodná k celotělovým a sedacím koupelím, ke sprchování a také ke koupelím nohou a rukou.

MeineBase® představuje přírodní čištění a samopromašťování pleti, čímž přináší pleti dokonalou hebkost. Zásadito-minerální koupelová sůl obsahuje obzvláště hodnotné a velmi jemně pomleté drahé kameny achát, karneol, citrín, chrysopras, chalcedon, safír, křišťál a onyx.

MeineBase solný koncentrát je nesmírně úsporný při použití. Během koupelí se v pravidelných desetiminutových intervalech masírujte kartáčem. Tím dochází k podpoře prokrvení a povzbuzení. Teplé zásadité koupele jsou blahodárné pro tělo a mysl v chladných ročních obdobích. Osvěžující zásadité koupele celého těla nebo chodidel aktivují a regenerují naše tělo v teplých měsících.

Zásadito-minerální koupelová sůl MeineBase® má mnohostranné použití:

  • osvěžující solný peeling a masáže,
  • zábaly,
  • ústní a nosní výplachy,
  • péče o zuby,
  • inhalace,
  • sauna a parní lázně,
  • intimní hygiena a příprava klystýru.

Jak používat

Nastavte teplotu vody na cca 36-37 °C. Doba koupání by měla být nejméně 30 minut, ideální je délka 45-60 minut. Na koupel celého těla potřebujete 3 polévkové lžíce soli, na sedací koupel je třeba 1 vrchovatá lžíce. Na koupele chodidel, obklady a výplachy je vždy třeba 1 vrchovatá čajová lžička koupelové soli.

Balení

1500 g nebo 2750 g

Upozornění

Určeno pouze k zevnímu použití. Bez konzervačních látek, barviv a aromatických látek.

Náš tip

V naší nabídce naleznete také další přípravky do koupele.

Složení

hydrogenuhličitan sodný, mořská sůl, uhličitan sodný, přírodní minerály, achát, karneol, citrín, chrysopras, chalcedon, safír, horský křišťál a onyx

Hodnocení zákazníků

Hodnocení

Jak se produkt líbil zákazníkům?

9x

Všechna hodnocení

Když si dělám lázeň na nohy, tak mám hlubší spánek. Zjemňuje kůži, není už potřeba ji natírat krémem, je krásně jemná a vláčná. Jistě má i jiné benefity, které nejsou patrné pouhým okem.

velmi doporučuji, nejvhodnější jako koupel jen je potřeba vydržet min 20min ve vaně.

používám i jako pealing zanechává kůži jemnou a hebkou výborná na unavené tělo i po sportu netvoří se kys. mléčná ve svalech

Máme sůl jen asi 10 dní, koupeme se v ní ob den. Zatím je to krátká doba na to, poznat účinky i na potíže dlouhodobého až chronického charakteru. Ale ta hladká kůže a zbavení se napětí funguje hned :-)

Příjemná koupel, hladká pokožka po ní a vždy ze mě spadne i napětí. Našemu dvouleťákovi se zlepšila rýma

Na sůl Meine Base nedám dopustit, užívám dlouhodobě prakticky při jakýchkoliv obtížích (bolest v krku - priessnitzovy obklady, kloktání), samozřejmě do koupele, peeling těla i obličeje... Má všestranné použití a opravdu funguje. Nejlépe v kombinaci s ostatními produkty Jentschura. Mám dlouhodobě ověřeno.

Uklidňuje ekzematickou pokožku, odvádí škodliviny z těla, příjemné k odpočinku a relaxaci ve vodě.

Kvalitní bázická sůl s několika minerály, jedna s malá a snad jediná jak má být na trhu v České Republice.

asi nejlepší zásaditá sůl na trhu

Mohlo by Vás zajímat